Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi? Tapasztalato...

Melyik babakocsi? Tapasztalatok, észrevételek esetleg vélemények?

Figyelt kérdés

Lányom már 9 hónapos és szeretnék neki másik babakocsit.

A stokke v3 és a Mima Xary (esetleg Kobi)tetszik stílusában. Ismeri valaki mind a két babakocsit?

[link]

Melyik a magasabb??? Sokat járunk kávézóba, éttermekbe így mindenképpen olyat szeretnék amit oda lehet asztalhoz is tolni ami a stokke babakocsik külön tulajdonsága. Viszont a mima ugyan akkorának tűnik. Ennek jobban tetszik az alakja. Mind a kettő elég nagy pedig kicsinek tűnnek és ha nem látom a saját szememmel azt sem nagyon hittem volna el. Így most nem igazán tudom, hogy melyiket érdemesebb megvennem.


2012. jún. 23. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
végül hogy döntöttél? :)
2012. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Stokke kocsit vettem először. Aztán voltunk szeptemberben ,,nyaralni" és csak nem hagyott nyugodni a gondolat a Mimáról. Végül vettünk egy fehéret (camel színben egyik üzletben sem volt) és így az ottani lakásunkban azzal megyünk. Most már egyébként is 2 havonta mennünk kell majd 1-1 hétre. De nem is vittük a Stokkét. Nem volt egy okos döntés mert 4 napba telt mire találtunk Mimát és addig nem igen tudtunk sétálni. Viszont utána jó volt. Egyébként a Stokke kb 2x akkora. Szóval jó-jó de kicsi. Azt hiszem ez jobb. Viszont Spanoylban pedig a Mima valahogy komolyabb (spanyol maga a gyártó is). Szóval azt hiszem így pont megfelel. De azért tényleg jobb a Stokke kb 3x. Egy kézzel lehet irányítani, nagyobb (baromi hatalmas) és mégis könyebb is, nagyon egyszerű vele lépcsőzni.(van olyan üzlet ahol nincs lift csak mondjuk mozgólépcső ez így zavaró) Nem láttam egymás mellett mivel nem hoztam haza, de magasabbnak érzem jóval az itthonit, sokkal szélesebb is az ülőrész és puhább. Persze azért az jó lesz, hogy nem kell majd hurcolni utazáskor a babakocsit, de nem tudom... többre számítottam.
2012. okt. 4. 19:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Nehezen tudtam kikövetkeztetni hogy most a stokke javára vagy épp kárára írod a dolgokat?most a stokke a nagyobb vagy a spanyol kocsi?melyikkel vagy elégedettebb?
2012. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A Stokke a nagyobb. A Mima kicsi.

Amiben a Stokke jobb: -nagyobb, -egy kézzel irányítható, -magasabb, -puhább az ülése, -mélyebb is az ülése, -könyebb tolni is, -könyebb a váz, -nagyobb a pakoló rekesz, -sokkal több kiegészítővel lehet,,feltuningolni", -van lehetőség téliszettet venni rá ami teljesen szigeteli a picit míg a mimához max 1 lábzsákot vehettem.

A Mimától többet vártam volna. Talán, ha előtte nem veszek Stokke-ot itthonra, akkor megfelelt volna az is, de így a kettőt összehasonlítva a Mima sehol nincs a Stokkéhoz képest. Az én lányom, már 1 éves. Talán egy 6-7 hónapos baba jobban nézne ki a Mimában. Egyébként érdekes, mert én azt hittem a Stokke egy kisebb babakocsi amiben majd nagyobb korában fog feszengeni. Aztán mikor megérkezett köpni-nyelni nem tudtam milyen baromi hatalmas. Ez után pedig a mima nagy csalódás volt. Bár elsőre jobban tetszett az üzletben. Aztán mikor beleültettem a kislányomat miután megvettem és elindultunk a ,,próbasétára" már eléggé megbántam. Végülis nem igen fogjuk sokat használni. Aki a 2 kocsi között vacilál annak mindenképpen a stokke kocsit ajánlom, mert kb egy tizes skálán ha a stokke 10 akkor a mima mellette max egy 3-ast érhet el. Önmagában nem olyan vacak kocsi, de próbáljátok ki a stokke kocsit és rájösztök mire beszélek. Nagyon az anyukák igényei és kényelme szerint készült a babakocsi illetve a babáknak mindenféle környezethez való alkalmazkodásához. Ez a kocsi tényleg kényelmes. A lányom végre tényleg jókat alszik a babakocsiban. Azoknak a babáknak pedig kifejezetten ajánlott akik ,,nem szeretnek kocsizni" és csak ölben akarnak lenni, mert a magasság miatt olyan, mintha ölben lennének(persze nem annyira meges, de hasonló perspektívát láthatnak).... Nekem fekete pontos lett a MIMA

2012. okt. 5. 09:30
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod!nekünk stokkénk van:)
2012. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jól döntöttél;) Nekem a Mima designa jobban tetszik, de már benne a lányommal már kevésbé. Viszont az xplory evoja is már elég szép. A régiek nagyon kis csúnyácskák, mint a sáskák... Ha nem lett volna az új design hát az életben nem dumáltak volna rá. A kiegészítők is hatalmas ötlet hozzá. Főleg a nyári üléshuzat az nagyon szupi. Mikor rendeltem akkor vettem hozzá szinben megegyező kütyüket és a téli szett az valami kegyetlen szép! Ha még nem szerezted be akkor ajánlom
2012. okt. 5. 13:58
 17/19 anonim ***** válasza:
köszi!:)
2012. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó babakocsi a Mima is nagyon könnyű tolni egy mozdulat összecsukni és 2 kilóval könnyebb mint a Stokke Xplory- a Brendonban van belőle több színben. 320 ezer körül van mózessel együtt, valószínűleg Mo-n nem lesz népszerű. De a Stokke is nagyon jó. Én az Orbit baby-t utálom a Bugaboo-t szintén.
2015. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia én most szeretnék mimat venni a 4 hónapos lányomnak. Nekem ami aggodalom hogy videókon nagyon ingatag nagyon mozgónak tűnik a váz (kB a csaj ráteszi a kezét és már attól is billeg rendesen). Vagyis nem tűnik stabilnak... igaz ez?
jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!