Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom "beszél"...

8 hónapos lányom "beszél" álmában! Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Természetesen nem értelmes szavakat,csak gagyarászik.De tuti alszik,mert ott álltam fölötte és meg sem mozdult,nem nyitotta ki a szemét.Nagyon cuki:)
2012. jún. 23. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csinálta ezt kb 8 hónaposan, akkor kezdtett el gagyogni, szótagokat ismételgetni, és akkor egy ideig álmában is gagyogott, most 11 hónapos, de már nem csinálja.
2012. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!! :) Még "nevedgélt" is:) Én is meg néztem, h most fentvan, alszik? De csukott szemmel csinálta...:)
2012. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 21 hós, de Ő is beszél álmában. Régebben halandzsát, ma inkább szavakat amiket nap mint nap sokszor hall, mond... :)
2012. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 1 évesem is beszél néha álmában, nevetni is szokott, sőt a múltkor integetett álmában. Tuti, hogy aludt.
2012. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 7 hónapos kislányom múlt éjjel zokogott fel kellett ébresztenem és még akkor is "hüppögött" a kincsem,de szokott hangosan nevetni is.:)))
2012. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém dúdolgatott magában kb.15 hósan!
2012. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott. Nevetni is meg sírni is. Volt olyan is, hogy fel kellett ébresztenem, mert különben nem nyugodott meg.
2012. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk két napja kezdődött. :D Most is éppen amiatt vagyok kissé hulla, mert éjféltől hajnali háromig azt hallgattam, hogy gü-gü-gü-gü-gü-gűűű-gü-gü. Nem tudtam tőle aludni. :D

(8 hós kiscsaj anyukája)

2012. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!