Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kislányom nem ül még,...

9 hós kislányom nem ül még, mit tehetnék illetve gond ez?

Figyelt kérdés
Szépen tud mászni és már fel is tud állni lépeget is előre hátra kapaszkodva az ágynál...Próbáltam már úgy mutatni neki hogy tudna ülni is hogy leültettem a földre és segítettem neki mászó pozícióba átfordulni hátha így fogja érdekelni az ülés de semmi :( Az ölünkben megül és persze a babakocsiba is de nem 90fokba ültetem mert tudom hogy amíg magától nem ül addig nem szabad erőltetni.Mennyire nevezhető normálisnak hogy még nem tud ülni?Tanácsokat tapasztalatokat várok ,előre is köszönöm!
2012. jún. 24. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Szia! nem vagy egyedül evvel a problémával, itt tudsz olvasni tanácsokat.:)

2012. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jún. 24. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már ülni kéne, nézesd meg szakemberrel.
2012. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9,5 hós koráig nem ült, nem állt és nem mászott. Lusta volt és nem is nagyon kúszott. Aztán egyszer csak 9,5 hónaposan délelőtt felállt, délután felült ugyanaz nap. Onnantól kezdve 1 hét alatt behozta a lemaradást. Elkezdett mászni is. Most 11,5 hónapos és lassan elindul egyedül. Van 1 hasonló korú gyerek a családban aki pár hónappal idősebb, ő a könyv szerint csinált mindent és ennyi idősen még csak bútorok mentén lépegetett. Szóval minden gyerek más, én még nem kezdenék aggódni. :)
2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondtam ma a gyerekorvosunknak hogy nem ül még a lányom de nem mondott rá semmit sem... Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!