Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti személyes (! ) tapasztala...

A ti személyes (! ) tapasztalatok alapjàn, van igazsàg abban, h ha egy baba nyugis a pocakba, akkor szuletése utàn is nyugodtabb lesz, ill. ha sokat izeg-mozog, akkor pedig aktiv lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nálam így van. Az első fiam iszonyú ficánka volt a hasamban, kint is megállíthatatlan örökmozgó,már 5 éve. A második fiam a pocakban nagyon nyugis,lusta volt és kint is sokkal nyugodtabb, higgadtabb, ő 3 éves.
2012. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nálam bejött!!!pocakban és kint is örökmozgó!!!
2012. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a frontérzékenységet figyeltem meg.Bent is utálta,meg kint sem bírja a hidegfrontot.De amúgy a mocorgás intenzitása ugyanaz.
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, a fiam kis nyugodt volt a pocimba-és bár most még a dackorszak sűrűjében vagyunk- egy ilyen "bilin elmélkedő", kajcsizást elhúzó, mindenben komótosan haladó típus ...mondhatnám nyugodt gyerek...nade a huga!! Már bent a pocimban is többet mozgott, most 7 hónapos és már mászik, ül, áll. Ha nem tetszik neki valami "mérgelődik", kinyilvánítja rögtön az akaratát...
2012. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon bejött. A lányom nagyon aktív, kint is, bent is az volt, a fiam jóval nyugisabb. De ha azt veszed, hogy a temperamentum velünk születik, akkor az már a pociban is működhet...
2012. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én lányom rengeteget mozgott, éjjel-nappal, alig állt meg (rajta is volt a nyakán a zsinór 3x). Kint szemlélődős, nyugodt baba, nálunk nem volt összefüggés.
2012. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem három fiam van- és mind a három éjjel nappal mozgásban voltak, szétrugták az oldalamat.

idekint az első egy nagyon nyugis, csendes kiegyensúlyozott bébi volt, a második mégnyugisabb, a harmadik pedig csak egy "szobadísz", ha enni nem kérne, észre se vennénk hogy van! :))

Éjszakát is nagyon hamar átaludta mind a három.

2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

fiam: pociban nyugodt volt, szuletes utan izgaga, nyughatatlan


lanyom: szetrugta a pocakom, de nem kicsit, szuletese utan teljesen nyugodt, zen-baba :)

2012. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :))
2012. jún. 26. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!