Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen mással is előfordul...

33 hetesen mással is előfordul étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Eddig zabáltam, most valahogy nagyon nincs étvágyam, ma pl reggelire egy szendvicset ettem egy pohár tejjel, ebédre csak kostolgattam a főztömet, na meg most legyűrtem egy mandarint.
2011. febr. 3. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kezdtem a 28. hetemet. Akkora hasam van, mint a ház. 3. baba lesz. Én tudnék enni, de már nincs helye az ételnek. inkább elkerülöm messzire a hűtőt, mert ha jól lakom egy normál adag étellel, utána nem kapok levegőt, egész éjjel fent vagyok. Most már kezdek egy kicsit félni is, hogy mi lesz még később?

2011. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok én is, mostanában már tudok jobban enni, és van is étvágyam. Reggelente farkas éhség, müzlit vagy egy zsömlét szoktam enni baracklekvárral és laza tejeskávéval. Ebéd sokszor kimarad, délután eszem újra valami normálisabbat, utána este eszem még, de egyik sem túl nagy adag, rosszul leszek ha sokat eszem egyszerre, egy apró büfinél van hogy a kaja is visszajön (bocsánat...) ez azért lehet, mert nyom a baba, a bordáim alatt érzem őt folyamatosan. Gyomorégésem viszont már kevesebb van mint korábban. Gyümölcsöt én is próbálok enni minden nap, általában d.u. szoktam uzsira.
2011. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!