Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anna név? Tetszik? Mit gondolt...

Anna név? Tetszik? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 09:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legszebb női név, ennek ellenére manapság annyira felkapott h eltántorítana az adásától, mert nekem a gyakoriság is számít. Na meg nem szerettem volna ha leAncsázzák.
2012. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép név. Engem így hívnak, a dédnagymamámat is így hívták és anyukám nagynénjét, és másik mamám testvérét is.

Szerintem határozott, előkelő név, amely a világban mindenhol megállja a helyét. Története van, és lehet most divat, de nem egy új kitalált név mint pl.: a Napsugár.

Bár én soha nem szerettem, hogy gyakori, és mindenhol Annába botlok, de legalább értették. Mondjuk a családnevem elég különleges, elég volt azt betűzni.

Soha nem terveztem hogy a lányomnak majd adjam, viszont a kedvenc lánynevem ritka és magyar eredetű, ezért majd másodiknak megkapja az Annát, hogy ha nem vágyik a ritka nevére, és külföldön nem tudják kimondani, használhassa az Annát is. Bíbor Anna lesz, ha kislányunk fog születni. Másik kedvencem a Sára, ami édesanyám másik nagynénjének a neve, de nem azért tetszik. Sára Imola lesz a második kislányunk, ha megérjük :)

2012. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!