Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok róla?

Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
A múlthét hétfőn elgázolt iker babák gázolóját lecsukatnád?

2012. jún. 23. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha ő volt a hibás, igen. Ahogy minden más esetben. Ha nem hibás, akkor nem.
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a cikk is.

2012. jún. 23. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát mondjuk ne a Blikkből tájékozódjunk már...


Az első, és legfontosabb: a szakértő szerint a járda alkalmas volt a babakocsi tologatására.

A második, hogy a kocsit nem tolom kívül, magam mellett, ha járdáról úttestre kényszerülök, belül tolom, és amint lehet, visszamegyek a járdára. Pont.


Az autó vezetője egy tényezőért felelős: nem a látási viszonyoknak megfelelő sebességet választott. Tegye szívére a kezét minden autós, szoktatok 20-szal menni? Ugyanis a szakértő szerint ez lett volna a megfelelő sebesség.


Nem, nem tartanám helyesnek, ha letöltendő börtönbüntetésre ítélnék.

2012. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az úton tolták, akkor igen, lecsukatnám, mint minden más gázolásos esetben. Viszont ha a bokorból bukkant elő hirtelen a babakocsi és az autós lassan ment , akkor viszont nem. Azt mondom ilyen hirtelen eset bárkivel megeshet sajnos.

Szóval ez attól függ hogy történt. De a lényegen nem változtat. Feldolgozhatatlan borzalmas tragédia :(

2012. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ennyi, hogy ha vétkes volt a sofőr ha nem, azt hiszem az ő élete is kettétört, igaz máshogy, hisz nem őt érte e veszteség, de gondoljunk bele csak.

Száguldani nem hinném hogy száguldott, hisz akkor más is sérült volna, meg a babakocsi is összetört volna. szegény kis ártatlanok:(

2012. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ez így van! Összefoglaltad, nem kell ezen mit ragozni.

Nem az autós a vétkes, de a szülőknek elég nagy ár volt ez, hogy nem a járdán tolták a kocsit...hogy miért, ezt már úgysem tudjuk meg....Hatalmas tragédia ez nekik, Isten legyen irgalmas keserű szívüknek! ....

2012. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem derül ki, mi történt addig nem tudom. De ha tényleg igaz az, hogy a bokrok közül tolták ki a babakocsit, ráadásul be sem voltak kötve... Szörnyű ilyenkor a szülőket "hibáztatni", de sajnos nagyon felelőtlenek voltak HA tényleg így történt. Bár azt én sem tudom elképzelni hogy ha szemből üti el őket a kocsi akkor hogyhogy nem sérültek meg a szülők?


Borzalmas tragédia, már így is mindenki túl nagy büntetést kapott :-(((

2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyan, nem unjátok még?

Ne csámcsogjatok már szerencsétleneken!!!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, hogy szerintem nem kell rögtön sátánt csinálni senkiből, egy szörnyű dolog történt, de sajnos megváltoztathatatlan és a piciket nem hozza vissza, egyik félről se fognak már normális életet élni.
2012. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas tragédia, de lássuk be mint szülők, soha eszembe nem jutna az úttesten tolni a babakocsit, inkább másfele mennék. Itt mindenkit terhel a felelősség, borzalmas. Viszont én is úgy hallottam, hogy érdekes, hogy akkor a szülők hogyhogy nem sérültek, és hogy a babakocsi is úgy tört meg, ami arra enged következtetni, hogy akkor tolták le a babakocsit az útra. Szegény kis ártatlanok.
2012. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!