Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőm javasolta a Normaflo...

A védőnőm javasolta a Normafloret a kisbabámnak mert nagyon hasfájós. Valakinek segített már?

Figyelt kérdés

Most volt 1 hónapos és nagyon sokszor fáj a pocija.Már mindennel próbálkoztam, de semmi.

Már nincs több ötletem mit csinálhatnék.



2012. jún. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A Normaflore nem fogja elmúlasztani a csecsemőkori hasfájást.

Ezt a babáknak leginkább ki kell nőniük, az idő múlása hoz majd enyhülést. Persze meg lehet próbálni, mint ahogy mindent megpróbál az aggódó szülő (én is így voltam vele, de lányom csak üvöltött és üvöltött hónapokon keresztül). Itt van pár dolog, amit kipróbálhatsz, ha még nem tetted volna meg, de leginkább kitartást és türelmet kívánok neked:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm fiam is nagyon hasfájós volt, ő is próbálta a Normaflort, nekik nem használt. Ami náluk bevált az az angol víz volt.
2012. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül már mindent kipróbáltam.Semmi sem segített.Ettől is csak azért tartok leginkább hogy megfogja a székletét.
2012. jún. 25. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a doktor nőnk arra ajánlotta a Normaflore-t, mikor antibiotikumot kapott a fiam, hogy ne legyen hasmenése, mert az antibiotikum fellazíthatja a székletet és képes hasmenést is csinálni és ennek megelőzésére kapta. Plusz, mikor bármi miatt fellazul, felhígul a széklete, például egy hasmenéses vírus miatt, akkor is ezt adtuk. Ezekre tökéletesen bevált nálunk. Már, ha nem volt eldurvulva a dolog, mert akkor mást is adni kellett mellé.

A csecsemőkori hasfájásra nálunk az Espumisan csepp, köménymagos tea, vagy köménymagos pocakkenőcs vált be.

2012. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!