Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-án szültem, már itthon...

20-án szültem, már itthon vagyunk, de folyamatosan elsírom magam, pedig boldog is vagyok, mert minden rendben, de szorongok, hogy jól csinálok e majd mindent. Volt valaki így ezzel? 35 éves vagyok

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dehogy van szülés utáni depressziód, egyszerűen csak jó anya szeretnél lenni. Az első napok a legtöbb anyának ilyen nehezek, majd belejössz. Próbáld meg elhinni, hogy mindent jól csinálsz, ne szorongj (tudom, hogy nehéz). Hallgass az ösztöneidre, ismerd meg a babád is és magadat is. Felesleges lenne ezeket a szép napokat szorongással tölteni. Sok boldogságot!
2012. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtatóak voltak :)

Nemrég szoptattam, már egész jól megy :), meg volt fürdetés is, most apjával vannak együtt a franciaágyon :)

Én meg rápihenek akkor az idegrendszeremre :)

Mindenkinek boldog babázást!

2012. jún. 25. 18:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor voltam így. Megszültem a kislányom, akiért nagyon megszenvedtem, 4 hónapot feküdtem előtte a kórházban. Szigorúan betartva a fekvést. :( Amikor hazamentünk a kórházból meg csak sírtam, úgy éreztem, hogy rossz döntés volt a baba és szeretném vissza az életem. Féltem, hogy mi lesz, ha a férjem visszamegy dolgozni és egyedül maradok a kicsivel. Nem tudom ellátni. Ez tartott olyan 2 hétig. Aztán már minden ment flottul. :) Boldog vagyok, hogy van Ő van. Most azért kezdek el sírni, amikor ránézek, mert annyira boldog vagyok tőle. Tényleg kijönnek a könnyeim.

Szóval nyugodj meg, ez nagyon sok kismamánál így van. Elfog múlni :) Egy 40 éves kismama

2012. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!