Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29 hónapos a kis fiam ha...

29 hónapos a kis fiam ha itthon vagyunk folyamatosan bele pisil bele kakil a bilibe?

Figyelt kérdés
de ha elmegyünk vagy kimegyünk a kertbe sajnos bepisil nem szól hogy pisilni kell pedig elmagyaráztam neki hogy ha kell szóljon és locsolunk a virágokra :-) mit tegyek hogy nem pisiljen be?
2010. júl. 7. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki a bilit sztem, oan helyre ahol látja, és hamar eléri. Ha sokszor látja egyszer csak ráül... :D


Meg sztem nagyon nagyon gyaran kérdezd tőle h kell e pisi-kaki?.


Ha mégsem jön össze akkor mesélj neki vm naaagy naaagy baromságot, h az ien nagyfiúknak már olyan betegséget okoz, h nem fog tudni többé játszani...vagy nemtudom, vmi hülyeséget, amitől fél.De ne ilyeszd meg nagyon! :)


19/L

2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

semmit. Várni kell.

Van, aki nem veszi le ilyenkor a pisiset, szerintem ez elég durva.

3 éves korig nem kell aggódnod.

2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
gyereket nem ijesztgetünk és nem hazudunk neki. Ez nagyon fontos.
2010. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kint biztos annyira belemerül a játszásba, hogy nem is veszi észre ha pisil. Kérdezgesed tőle gyakran és szerintem akkor is megpróbálhattok pisilni, ha nemet mond, de te úgy gondolod, hogy már itt lenne az ideje.
2010. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :-) mindig kérdezem tőle hogy kell e pisilni a férjem már ki van borulva annyiszor :-) ha nagyon meleg van és nincs rajta ruha akkor meglocsolja a virágokat de ha hűvös van és van rajta ruha sajnos akkor bepisil
2010. júl. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!