Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma állt fel először a kiságyáb...

Ma állt fel először a kiságyába egyedül a fiam. Mostantól állandóan ott kell állnom az ágya mellett?

Figyelt kérdés
Félek,hogy vakmerő és elengedi a rácsot.Ilyenkor nagyokat szoktak esni?Nem tartozom a túlaggódós anyukák közé,de nem tudom,hogy egyedül az ágyába merjem-e hagyni.Vagy majd megtanulja pár esés után?
2009. júl. 7. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd megtanulja pár esés után. Kislányomnál ez kb. egy hétig tartott, olyan 3-4szer esett el, igaz akkor mindig ott ültem mellette, egyedül valószínűleg nem olyan bátor. Arra figyelj, hogy olyan magasságban legyen az ágy, hogy még csak véletlen se tudjon kifejelni belőle.
2009. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ,nem tud kiesni,totál lent van.Nem ütik meg magukat komolyabban?Ezt nem lehet kikerülni,igaz?Mégsem ülhetek egész nap az ágya mellett...
2009. júl. 7. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tud kiesni, akkor nem lesz baj. Gyorsan megtanulnak a popsijukra huppanni.

1 éves kisfiú anyukája

2009. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert egész nap az ágyában van?4

az enyém amúgy sokszor esett, de egyre ügyesebb lesz, hidd el

2009. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja,nincs egész nap az ágyában,nem szó szerint értettem.Arra gondoltam,hogy amikor benne van,mert mondjuk aludni kellene,vagy éppen felébredt.Egyéb esetekben nincs ott természetesen!:)
2009. júl. 7. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Alváskor vagy ébredéskor miért áll fel? Akkor miért esne már nagyokat?

Nem értem?


A lányom 16 hónapos és 1 percig sem volt a kiságyban. A szőnyegen tanult meg mászni, a szekrénybe, ajtóba, falba kapaszkodva tanult meg járni.

Még egyetlen egyszer nem esett el.

2009. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát most kontrázok! Az én 10,5 hós fiam is inkább a szőnyegen van, de aludni a kiságyában szokott. Ebből adódóan ott is ébred fel, és már csak akkor jelez ha elfáradta a lába az ácsorgásba. Pont tegnap néztem végig.... Felébredt, szétnézett, felállt, leszedte a takarót a rácsról, sétikált egy picit, aztán hümmögött, hogy hahó unom magam valaki vegyen már ki :)

De a kérdésedre válaszolva: én tettem be a "mögötte" levő rácshoz plédet ha elborul ne üsse be a buksiját a rácsokba. Bár azért igy is vannak balesetek, mert fej és láb résznél nincs semmi, muszály megtanulnia hogyan kell lecsüccsenni ha elfárad.

2009. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a választ,erre voltam igazán kiváncsi!:)

Utolsó elötti:persze,hogy a kiságyban van ébredéskor,hiszen ott alszik.Nem igazán értettem a problémádat.A tied talán a szőnyegen alszik?Kiságyban még sohasem állt fel?

2009. júl. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!