Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Megszokja majd?

Mit gondoltok? Megszokja majd?

Figyelt kérdés

17hónapos a Kislányom.Születésétől kezdve velem aludt,de csak éjjel.Nappal kiságyban de úgy hogy mellettem elaludt és beraktam a helyére.Most kapott új ágyat.Vagyis heverőt leesésgátlóval.2napja használjuk ott alszik el velem.Most próbálkozom hogy éjjel is ott altatom.Mostmár alszik ott a helyén.Nappal nagyokat alszik benne.Szerintetek éjjel is menni fog?

Bárki válaszát szívesen olvasom.Vagy esetleg volt így valaki a gyermekével?

Nem azért altatom ott mert terhemre lenne erről szó sincs!Csak gondoltam ott kényelmesebb lehet neki mert sokszor ébred talán felkel a forgolódásunkra.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 25. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat Nektek is!

Kedves 9-es válaszoló!Hidd el hogy meg lehet oldani:-) Ha van egy kis fantáziád ...:-) a szobánk mellett van még egy szoba,és van több helyisége a lakásnak:-)Rendszeres az együttlét heti 3-4alkalom...remélem kielégítő volt a válaszom!Én viszont soha nem tudnék egy szobában lenni úgy a Párommal hogy a Kislányunk meg ott alszik bent.Nekem ez így tabu!

Köszi mégegyszer a válaszokat!

2012. jún. 29. 10:48
 12/13 xStefix ***** válasza:

Az, hogy kinek mit jelent a magánszféra, nem hely-, hanem inkább emberfüggő szerintem. Ha mi ketten a férjemmel úgy gondoljuk, hogy "egyedül" vagyunk, akkor mindegy, hogy helyileg hol vagyunk. Persze itt nyilván a saját lakásunkra gondolok, nem esünk egymásnak azért akárhol, házon kívül. :D

Biztos fura másnak, de minket sosem zavart, hogy anno a lányunk, most pedig a fiunk van ott tőlünk 1 méterre az ágyban. Amikor együtt vagyunk, akkor mi egymásra figyelünk, nem a gyerekre. De persze kell ehhez két nagyon jól, mélyen alvó gyerek is. :)

Nyilván nem mindenki ért ezzel egyet, nem is mindenkinek "való" ez a fajta elrendezés, de nálunk mindenkinek jó így.

2012. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xStefix ***** válasza:

Érdekes egyébként, hogy egyesek szerint a gyereknek "tilos" együtt látni a szülőket. Én ezzel nem értek egyet, legalábbis annyiban nem, hogy ennyire óvakodni kellene ettől. Persze mi se keressük az alkalmat, hogy közönség előtt legyünk, de bármikor, ha egyszer ránk nyitnának, nem csinálnánk belőle nagy ügyet. Attól függ, mennyi idősek lennének, elmondanám nekik az ő nyelvi és értelmi szintjükön, hogy apa és anya így szereti egymást. Biztos, hogy meglepődnének, talán kérdezősködnének is utána, de szerintem ez így is normális.

A szexualitás az emberi élet természetes része, és nem biztos, hogy az a legjobb, ha teljesen a szőnyeg alá söpörjük még a saját gyerekeinkre tekintettel sem. (De mondom, én se a másik végletre gondolok.)

2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!