Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam időnként...

20 hónapos kisfiam időnként eltol magától. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon okos, imádnivaló és nagyon eleven az én kis Drágám. Délelőttönként mindig főzök, pici kora óta, hogy tanulja az ízeket és hogy minél több félét megismerjen. Meg is eszik mindent, szeret is enni, hacsak nem túl fáradt. Így a házimunka miatt délelőttönként rá kevés idő jut, magamra egyáltalán nem. Mindig sietek, hogy minél hamarabb kész legyek, hogy minél többet lehessek vele, és persze, mivel ilyenkor nem csak rá figyelek, még elevenebb, mindent kipakol, csimpaszkodik a nadrágomba, ledobja a szemüvegét...., néha már a türelmemet is elveszítem. Ráadásul ma olyan hangulatában volt, hogy már reggel sem hagyta magát megölelni, eltolt, mert autózni akart. Alig engedte a kakás pelust is kivenni, csak nagy sírással, szóval ma különösen nehéz volt vele délelőtt. Úgy érzem, ma délelőtt nem voltunk egy hullámhosszon. Veletek is fordult már elő ilyesmi? Egy-egy pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy nem is szeret, néha olyan erő és indulat van benne, amikor nem egyet akarunk.
2012. jún. 19. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Ennyi idős az én fiam is. Azon gondolkodtam, hogy már sose lesz olyan, hogy hozzámbújik? Úgy örülnék, már annak is ha éjjel csak azért szólna, hogy átjöjjön az ágyunkba. Persze ő már "nagyfiú". Autózik, lovagolni szeret a hátamon, ha mesét nézünk, akkor az ölembe ül, különben nem ... :(
2012. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
únja h a nyakán lógsz,több önállóságot akar. főleg zavaró lehet neki ha pl autózik te meg elkapod h megöleld. hagyd békén.hagyd h ő menjen ölelkezni,ne erőltesd
2012. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!