Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes babám miért nem akar...

8hetes babám miért nem akar (tud) elaludni este 11 előtt? Ez majd változhat idővel?

Figyelt kérdés

esti fürdést próbáltam későbbre,korábbra tenni de valahogy nem sikerül 11előtt elaludnia csak nagyon ritkán!és mivel napközben sem alszik nagyokat így az nem lehet gond hogy sokat alszik!

ilyen neki a biológiai órája és esetleg később változik majd?


2012. jún. 26. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

az islehet hogy túl kevesetalszik..hagyod túlpörögni napközbe és akkor nehezebben alszanak el meg többször ébredhetnek éjjel..de a valószinűbb hogy bár nem irtad gyanitom nem reggel 6kor ébredtek:) Sztem a reggel ébredést tudnád előbbre hozni ugy hogy 6-7 körül ha van szopi és utánna visszaalszik na ne altasd vissza:) tessék felkelni,és igy az esti lefekvés is hamarabb lesz bár pocsék reggel 6kor kelni tudom..

Ha nem egyik a kettő közül amit irtam akkor nincs ötletem..max az hogy Ő ilyen majd megváltozik:)

Kitartás!

2012. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Tudom, hogy rettenetesen fárasztó, hogy nem alszik napközben sem sokat, és éjjel is későn alszik fel. Kisfiamnál nekünk az első 3 hónap sajnos így telt, aztán szép lassan átalakult a kis napirendje. Maradj következetes, kövesd egyelőre az igényeit, még nagyon kicsike a babád. Később javulni fog. Ne próbálj drasztikusan változtatni, napi max. 5 perccel próbáld apránként előrébb hozni az esti elalvást.
2012. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nálunk ugyanez volt. Fél 11 kor evett utoljára, akkor elaludt, és reggel 7 felé ébredt először. 9 felé megfürdött, aztán volt amikor bealudt fél órára utána, de nem mindig. Nálunk ha ilyenkor bevittük a szobába, üvöltött, agy lent volt a nappaliban velünk, ott jól érezte magát, néha aludt. kb. 4 hós volt amikor elkezdte saját magát átállítani, láttam rajta hogy fáradt volt, és ment aludni. kb, negyed óránként előbb. Így eljutottunk a 9-es lefekvéshez.
2012. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
nálunk is ugyanez volt. Kislányom napközben szinte semmit se aludt ilyen kicsi korában. Este 10-es etetés után tudtuk csak lerakni aludni, de volt hogy csak éjfélkor. Ő kb. 7 hetes korától aludta át az éjszakákat, de nappal azóta se sokat alszik.
2012. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
jajj és fontos hogy legyen különbség nappal és éjszaka között. Éjszaka legyen besötétítve, nappal viszont legyen világos. Lassan megtanulja, hogy éjszaka aludni kell.
2012. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

sajnos az a helyzet hogy nem is alszik sokáig!11fele elalszik és utána 3-5között ébred enni és utána 1,5-2óra múlva megint!szóval az ébresztő 7körül van de az első ébredése után sokat forgolódik és nem alszik már mélyen,sokat fent vagyunk!így délelőtt elég nyűgös de néha szerencsénk van és tud aludni 1-2órát!sajna a pukik még zavarják és felkeltik sokszor!

de bizakodom és igyekszem türelmes lenni :)

2012. jún. 26. 17:32
 7/7 Jubilee ***** válasza:
Még tényleg nagyon picike. Kitartás! :)
2012. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!