Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi a tápszert 8...

Miért nem eszi a tápszert 8 hós kisfiam?

Figyelt kérdés

Segitsetek,mert végleg kifogytam az ötletekből. A torturánk kb 1,5 hónapja kezdődött. Ő már csak reggel és este kap tápszert, és észrevettem, hogy egyre kevesebbet eszik belőle, majd volt olyan este, mikor nem is evett tápszert, szó szerint sirt tőle, amikor megérezte az izét. Akkor észrevettem, hogy jön a foga, igy erre fogtuk, sőt a dokinőnk és a védőnő is ezt mondta. Nos ki is bújt az alsó kettő, kb 3 hete, csakhogy ugyanúgy nem ette utána sem a tápszert. A védőnő azt javasolta, mivel kisfiam kezdettől fogva HA tápszert eszik - nem volt tejem abszolút -, hogy lehet megunta a kesernyést izt, és attól már undorodik, próbáljam ki nem HA-s tápot. Viszont a dokinőm felirt HA-s tejpépet, hogy adjam neki azt, holott mondtam neki, hogy a pépet meg abszolút nem eszi, sem a sinlacot -ette két hétig-, sem az izesitettet. Igy vettünk nem HA-s tápot, amit most evett vagy két hétig, nagy örömünkre, de már ma reggel már megint csak 30ml-t evett, most este viszont egy ml-t sem, és megint sirt tőle. Bármit próbáltam most enni adni neki, még főzeléket is,nem kellett. Most megint jönne a foga - mintha felül látnám neki, nincs bedagadva, csak mintha ott lenne a két kis csik - vagy mostmár nem tudom, mi lehet. Teát, gyümilevet iszik, főleg mióta ez a nagy meleg van, még éjszaka is, eddig azt is végig aludta. Valakinek van ötlete, hogy mit adhatnék éjszakára neki, hogy ne üres gyomorral feküdjön le. Vagy ha éhes lenne, akkor úgyis enne valamit? Segitsetek.

Köszönöm.


2009. júl. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ne agodj,ha annyira éhes enni fog!nekünk is 2hete van fogunk.elötte egy hónapig alig evett!mondta a védönö is hogy ne eröltessem ha nem kell neki!a tápszerrel mi is igy vagyunk!mi a mildibé babánosat esszük,és ez bejött:9probáld ki:)remélem segitettem
2009. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, h próbáld a gyümiset. humana banános, v milupa vegyes gyümis is van... hátha az bejönne neki
2009. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis drága! Hát próbálj többfélét, vagy turmixolj bele a kedvenc gyümiből, pl banán-tápi turmix. Én azt csinánám, hogy éjjel mikor felkel (valószinű éhen kel fel, nem szomjan) én félálmában, ki sem venném az ágyából, hanyattforditanám, sötétben, be a cumisüveg tápi a szájába, sokszor félálomban jobban esznek. Egy próbát megér.
2009. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!