Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ad műzlit a babának,...

Aki ad műzlit a babának, mivel kezdte, hogyan készítette?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy joghurttal vagy tejjel (esetleg babatejjel?) csinálod-e, beáztatod-e hamarabb, mből kevered, teszel-e bele gyümölcsöt, stb.

1 éves.

A forrázott zabpelyhet eddig még nem ette meg, a pépeket már unja. Viszont a tejteréket szereti. Reggelire adnám...


2012. jún. 26. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

1,5 évesen adtam először.Csak kitettem a Cerbonát kis tálba,aztán had csipegesse. (nem tudom számít-e ,de ekkorra a lányomnak már kint volt az összes foga). Később tejjel kevertem neki össze(rendes boltival),ekkor már ő is tudta kanalazni,ma már néha joghurttal eszi.Gyümit nem teszek bele, van benne részben,meg mivel ez reggeli,nálunk a tízóraira jut a gyümölcs.

Szerintem 1,5%-os bolti tejjel adhatod neki,előtte kicsit áztasd be(puhuljon) ha nincs sok foga a babócádnak,kevesebbet kell rágni :)

2012. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!