Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármennyit megenne? Ti mennyit...

Bármennyit megenne? Ti mennyit adtok a babának (tápszer)

Figyelt kérdés
4 hónapos, most kezdtük a tápit mert nem hajlandó szopizni, és így már nem elég a tejecske. De bármennyit adok neki üvegből, a végén elkezd nyafogni. lehet, hogy 2 üveggel is megenne? A ti babátok jelzi, ha elég volt?
2012. jún. 25. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szomjas ebben a melegben. Adj neki nagyjából annyit, esetleg picit többet, amit a doboz ír és ha még kér, akkor vizet kiegészítésként.
2012. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi tápszert adsz neki egy evésre? Ha a dobozon írtat, akkor az untig elég kell, hogy legyen. El sem tudom képzelni, hogy egy ilyen pici baba hogy tudna megenni 2 nagy cumisüvegnyi tápszert egyszerre. Szerintem is inkább adj neki plusz inni.
2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposom is "csak" (2.5 dl) egy teli üveg tejet iszik egyszerre. 3-4-5 dl az biztos, hogy rettentő sok neki. de még azt mondom, hogy vízből is. ha ennyir elfogyaszt, ráadásul rendszeresen, tuti azt gondolnám, hogy valami gond van.
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám szerdán lesz 4 hónapos 200g tápszert iszik meg és azt is AR-esből,kevesebbel és hígabb tápszerrel nem éri be.Az én babám jelzi ha elég neki,egyszerűen nem eszik tovább,csak harabdálja a cumit és csak játszik vele.
2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4hónapos (5600gramm) és 180ml-t eszik 1 alkalommal! 200-nál szerintem nem kell neki többet ennie! De van kifejezetten olyan táp, amit falánk babáknak találtak ki! Neked kell látnod, h azért sír-e mert éhes-e még! Egyébként büfizteted rendesen? Lehet csak fáj a levegőtől a pocija! Én minimum 3× megbüfiztetem etetés közben! Próbáld ki, lehet ez volt a baj!
2012. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nyafog,elég nagy evő (ha lehet így fogalmazni).De a tápi biztos elég neki,mert kibír utána 4 órát is evés nélkül.Az enyémnél úgy vettem észre,hogy csak azért nyafizik,mert a cumi kikerül a szájából.Ha visszadugom,eljátszik még vele,rágicsálja.Adj neki annyit,amennyi írva van,ha kibírja a két evés közti időt,akkor biztos,hogy elég neki.
2012. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!