Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felháborító! Ti mit csinálnáto...

Felháborító! Ti mit csinálnátok? Nagyon semmit, mi?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt egy felhasználó panaszkodott, hogy semmi nem használ a lánya pocifájására. Erre én tanácsoltam neki a grape water, hogy feladom neki. Nem pénzért, hanem csak a postaköltséget kell állnia. Én feladtam utánvételesen, ő meg nem vette át. Korábban kérdeztem, hogy megérkezett e a csomag, mondta,hogy igen, de sajna nem használt. Hogy nem használt, mikor át se vette. Én meg buktam 1035 Ft-ot. Így legyek jószívű és naív.
2009. júl. 7. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
hát ennyi..jó tett helyébe jót ne várj...de szégyelheti magát...
2009. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ja. A készítmény amúgy 1800Ft. De így meg 2835Ft-ba volt nekem. Az ilyennek nem jut az eszébe, hogy így is nehéz anyagi helyzetben vannak az anyukák???
2009. júl. 7. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
hát látod:(sajna ez van:(ebböl tanulhatsz majd:(
2009. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a tanulópénzed. Sajnos nem szabad megbízni senkiben. Remélem olvassa most az illető és elszégyelli magát.
2009. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! igen, ez elkeserítő...

én is jártam így. egy kismama az anyagi helyzetére panaszkodott, ruhákat kért. én felajánlottam neki egy jó adagot, el is küldtem (nem utánvéttel, kifizettem a postaköltséget) és nem vette át. fizettem a postának, hogy visszakapjam.

de szerencsére vannak pozitív tapasztalataim is! például egy anyuka felajánlott egy adag tápszert, mert nekik megmaradt. elküldte nekem, én pedig válaszul a postaköltséget egy borítékban (plusz egy keveset). jól esett a bizalom.

a ruháknak is lesz jó helyük, januárra várom a kistesót, akit egyátalán nem terveztünk :)

2009. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Hat semmit! Tenyleg felhaborito.

Hihetetlen! Nagyon gaz az az anyuka. Es meg kommentalja is a dolgot, hogy nem hasznalt!

Nahat!!! A sunyi mindenit!


Jo hogy megirtad, hatha magara ismer es legalabb elnezest ker toled, ha mar igy atejtett. Talan felt valami fertozestol??? Vagy hogy valami leprat kuldesz neki???


Akkor mondja, hogy nem kell a cucc es nem faradozol vele pluszban.

2009. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
de miért mondta, h nem használt? akkor semmit nem próbált ki ezek szerint, csak hagyta a babáját szenvedni. na ez az igazán felháborító.
2009. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen érdekes anyukákat,az egyik mindenfélét összerendel./hátizsák a 6 hós gyereknek/Aztán meg nem veszi át ,mert meggondolta magát,az még nagy a kicsinek.Jó hogy időközben rájött,nem?

Nem lehet,hogy ennek az anyukának nem volt pénze a postaköltségre sem,de csak nem merte elmondani Neked,mert szégyelte,és ezért hazudott?

Illetve Nekem,már volt olyan,hogy a süket postás nem tett be értesítőt csomagról,és ha nem ismernek a postán,és nem szólnak amikor csekkel mentem akkor nem vettem volna át határidőre a csomagot.

Én még mindíg naív vagyok....

2009. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bontatlan üveget küldtem. Bontottat én se adnék a babómnak
2009. júl. 7. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Jol van utolso, hogy nem volt penze az anyukanak atvenni a csomagot, kifizetni a postakoltseget, de akkor ne hulyitsen mar mast! Egy joindulatu embert miert kell megszivatni? Akkor mondja azt, hogy koszi de nincs penzem arra se, hogy kifizessen a postakoltseget. Nincs kep, nincs nev, irhatja, nem? Hihetetlen, de nagyon szegyellje magat ez a noszemely!

Es szegeny kicsi babucika. Mennyit szenvedhet. De internet az van, gyogyszert nem vesz a gyereknek a hasfajasra, mert sajnalja ra a penzt(((

2009. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!