Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi cosi babahordozónk van,...

Maxi cosi babahordozónk van, és állandóan ha utazunk, a babám háta, feje vizes, vagyis beleizzad. N? Annyira idegesít.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Graco babahordozónk van és az én kislányom is mindig beleizzad!

Tegyél alá textilpelenkát,az valamelyest segít,de még úgy is izzadni fog ebben a nagy melegben!!

2009. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal, én kb. 3-szor öltöztetem át a gyerkőcöt egy nap, mert annyira izzad, hogy tiszta víz lesz a ruhája. És még hordozóban sincsen. Sajnos meleg van. :-)
2009. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi vettünk rá nyári huzatot a brendonba,9900 ft volt, és ebbe nem izzad bele.

2009. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a hordozónk és az amugy nem izzadós fiamat 5perc aatt veri le benne a víz, ahol a feje van, tucsog az izzadságtól, csupa víz a feje:( én is textilpelust rakok oda, kicsit jobb, felszivja a nedvességet.
2009. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego van szellőzős a hátulja de abba is beleizzad. Ilyenkor mindegy miben van, nagyon meleg van.
2009. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is beiizad. :( Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy a babahordozókat miért műszálas anyagból csinálják? Ugyanez a focimezeknél is: 100% műszál, sportolásra gyártják és a mozgás eleve megizzasztja az mebret, hát még egy műszálas cuccban. Én egyébként pelust szoktam a hordozóba tenni, azzal egy kicsit jobb.
2009. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi Mindenkinek, majd csak jön az enyhülés....
2009. júl. 9. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!