Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányom megfázott...

15 hónapos kislányom megfázott. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Folyik az orra,és rengeteget tüsszent.Egy felnőttnél annyira egyszerű.de egy ilyen idős babánál milyen praktikák vannak?Nektek mi vált be?
2012. jún. 27. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk túl egy 2 hetes megfázásos betegségen. 15 hónapos oltás + fogacskák kibújása az oka, legyengült immunrendszer, jól elkaptunk mindent. Amit adtam neki: Calcimusc, Cebion, Vitacolan multivitamin szirup, Stodal, Sumetrolim szirup, Ambroxol szirup + sűrű orrszívás. Persze orvosi rendelvényre adtam ennyi mindent, ennyire még sosem volt beteg. Láz esetén Germicid kúp vagy Panadol szirup. Eleinte én is csak otthon kezeltem, de elkezdett menni a hasa is, arra is szedett dolgokat, ezért vittem már dokihoz, de ugyanazokat mondta h szedje, amiket addig is adtam neki. Hát ennyit lehet tenni...
2012. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2012. jún. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!