Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 17 hónaposotok is rossz,...

Ti 17 hónaposotok is rossz, szó fogadatlan?

Figyelt kérdés

Az enyém nagyon. Egyszerűen nem akarja megérteni, hogy nem. Ma pl. arcon vágta a mamát. Én erre rácsaptam a kezére és kinevetett. Hisztizik, földhöz vágja magát. Elmentünk a postára, senkivel sem akar kommunikálni, mászik fel rám. Sír, visít. KImerítő, nagyon ki vagyok már! Kérlek, segítsetek, tanácsoljatok!

Nagyon nehéz időszakban vagyunk!


2012. jún. 27. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 18 hónapos lányomat nem mondanám alapból rosszcsontnak de neki is vannak rossz pillanatai. Én kétszer szólok rá, mikor hisztizik, vagy csintalankodik, utána menni kell a szobájába gondolkodni...Nálunk ez a bünti, hiába van tele játékkal, tudja, ha egyedül küldöm be az nem jó mulatság...Mikor sírva kijön, mert persze rosszul esik neki, hogy megbüntettem, mondom neki, hogy hagy halljam azt a bocsit(bocsánatot, csak még igy bírja kimondani), mondja, megpusziljuk egymást és mondom, hogy oké, semmi gond, legközelebb ne legyen ez+ez, mert ezért kellett bemenned, és gondolkodni. Egy dadás műsorban láttam hasonlót, csak én sajátra fejlesztettem kicsit:) Már egyre jobban beválik, már magától is jön bocsit kérni...:)
2012. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az enyém nem volt ilyen 17 hónaposan egy angyal volt. Bezzeg most! Nyugi, lesz ez még rosszabb :)
2012. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!