Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37 évesen vállaljak babát,...

37 évesen vállaljak babát, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Első baba lenne (most találkoztam azzal, akinek mernék szülni), de félek, mert már "koros" vagyok. :( Anyagi helyzetünk stabil, egészségesek is vagyunk, mégis félek. Attól, hogy esetleg elítél a társadalom, vagy a környezetünk... :(( MIt gondoltok? Őszintén. Nem fogok megsértődni egyetlen választól sem.
2009. júl. 8. 09:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha most érzed itt az idejét, akkor hajrá!!!

Te ill ti döntésetek, ebbe nem szólhat bele senki!

Sok boldogságot!

Szerintem ez a kor még belefér.:)

2009. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállalhatsz nyugodtan. Stahl Judit és Csisztu Zsuzsa is például 36 évesen szültek, és senki sem szólja meg őket! És vannak, akik még később (Jakupcsek és Szulák), és őket sem. Ha most van itt az ideje, hát most. :)
2009. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze! És nem másoknak szülsz, hanem magatoknak. Nem vagy még olyan "öreg" :)
2009. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2009. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én csak bátorítani tudlak,mert anyum is 37 évesen szülte az öcsémet,aki most 5 éves,egészséges.Szerintem nem késted le a gyerekvállalást,vágj bele!Remélem gyorsan összejön!


Egy 3 hós kislány anyucija

2009. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Arik vagytok köszi! :) Hát az igazság, hogy nem most érzem az idejét, én annak idején úgy gondoltam, ha 33 éves koromig nem lesz, utána már nem akarok. De a sors másképp akarta. :(
2009. júl. 8. 10:00
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Màr miért ne szülhetnél? Pàr hete volt egy kérdés, hogy ki hàgy évesen szüli az elsöt! Simàn beleférsz, ha boldog vagy és egészséges, akkor hajrà, babàzzàl! :) A környezettel meg ne foglalkozz, ti vàllaljàtok nem màs, senkinek semmi köze hozzà!
2009. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát első sorban nem foglalkoznék a környezetem véleményével!Nem vagy koros,a szülő nők életkora több okból is egyre inkább kitolódik.Családunkban sok nő szült közelebb a 40-hez mint a 30-hoz,minden rendben volt náluk is és nálad is okés lenne a dolog!A gyermek az élet legszebb ajándéka,ne szalaszd el a lehetőséget!Én 29 vagyok és minket azért ítél el a környezetünk,mert a mai világban be mertünk vállalni egy 3. babát!Szóval vágjatok bele:)
2009. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Pozitív lett már a tesztem 2 nappal ezelőtt, de tele vagyok kétségekkel (persze azon kívül, hogy iszonyúan örülünk neki).
2009. júl. 8. 10:02
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem minden képpen ne hagyd ki ezt a csodát.Én tavaly szültem 39 évesen igaz a harmadik babámat de talán könnyebben viseltem mint amikor fiatalon voltam várandós és a szülésem is a leggyorsabb volt a három közül(2óra).Úgyhogy hajrá!!!!

2009. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!