Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok babátokkal durva lenni?

Szoktatok babátokkal durva lenni?

Figyelt kérdés
jó értelemben értem, mikor pl. játszódtok vele?
2012. jún. 27. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Példa?
2012. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, figyelek és vigyázok rá. Olyan volt már hogy játék közben meghúztam a haját véletlenül, de ez nem durva szerintem. 2,5 éves.
2012. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
...nem tudnék mondani
2012. jún. 27. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vigyázunk rá játék közben. Egyszer apa véletlenül megütötte ugrabugrálás közben, de nem fájt neki szerencsére csak megijedtünk.
2012. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz? Lóbáljuk-e lábánál fogva és pörgetjük a fejünk felett, beledobjuk-e 5 méterről az ágyba, legurítjuk-e a lépcsőn? Nem.

Amennyire lehet óvatosak vagyunk. Nem porcelánbaba, tehát tudjuk nem fog eltörni, de direktbe nem durvulunk.

2012. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha!

A durvaság szót csak egy értelemben tudom értelmezni, h erősen fogom, megütöm jobban pl. a lábát, feldobálom, megpörgetem....Na, ez nálunk teljesen kizárt. Jó értelemben se tudok példát írni.

Illetve eszembe jutott, h a nagyobbik gyerkőcnél, (aki 3 éves), ott előfordul, ha az apja kicsit meglóbálja, vagy én csikizem 1000-rel, de ez neki már nem árt.

2012. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szoktunk "vehemensen" játszani (csiki, szeretgetés), de ez max.csak durvának látszódhat, nem az, hiszen ő röhög a legjobban és ha abbahagyjuk mert elfáradtunk jön , hogy folytassuk a játékot. Nem tudom erre gondoltál-e? Fájdalmat nem okozunk neki még játékból sem.
2012. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen az, amikor "játszódunk" vele, és durvák vagyunk.

Egy dolog jutott eszembe, amikor apa az ágyunkban egymásra rakja a 2 nagypárnát, és a 2 paplant, és a kislányunk nekifutásból ráugrik. Bár ezt nem mi csináljuk vele, ő találta ki, de ha idegen látja, vagy a nagyszülők, nekik félelmetes,pedig puhára esik. Ja, 20 hónapos

2012. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó értelemben hogyan lehet durvának lenni, a durva szó eleve negatív...milyen kérdés ez már megint. Te szoktál? Gondolom igen, akkor fejtsd ki.
2012. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktam és sem csak hallomat egy anyukától hogy szokott vele durván is játszani, én sem nagyon értem mire gondolt azért kérdeztem itt.Persze nem okoz fájdalmat a gyereknek ne erre gondoljatok...
2012. jún. 28. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!