Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkára váltsunk?...

Milyen pelenkára váltsunk? Írnátok tapasztalatokat 17 hónapos 10 kilós kisfiú anyukájának?

Figyelt kérdés

Eddig a Tesco színes pelust használtuk, de olyan szinten elszemtelenedtek az árakkal, hogy ezt már nem tolerálom...:) 70 Ft-ra jön ki a 4+-os ára! Per pillanat drágább, mint az akciós Pampers ugyancsak a Tescoban! Elégedett vagyok egyébként vele, de ennyi pénzt kiadni lassan felelőtlenség lesz erre. Milyen pelenkát tudtok ajánlani, ami hasonló jellegű, mint a Tesco színes (zöld csomagos), vagy a Pampers active baby? Strapabíró kell, mert az én kisfiam hamar telepakolja...:D

Előre is köszönöm, ha írtok!


2012. jún. 27. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami nálunk bejött az a Huggies, estére meg Babylove (DM kuponokkal, kedvezményekkel veszem, így nagyon megéri nekem). De nem mindenkinek jön be ugyanaz.
2012. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az Aldi-s pelus vált be, 48 ft darabja a 4-es méretnek.

De néhány kérdéssel korábban egy anyuka írja, hogy neki meg 1 órát bír csak...

Mindenkinek más válik be.

2012. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam nagyon sokat pisilt, így nehéz volt a pelenkaválasztás. Ami bejött az a babylove éjszakára pedig a libero mindkettőt a dm-ben veszem kuponokkal, számlát kérek róla és az egészségpénztáram visszautalja az árát. Így nem annyira megterhelő.
2012. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak Pampers active babyt használunk,csak ez jó minden mástól kipirosodik a kislányom feneke.Tény hogy nem olcsó de nektek elég lenne a 4+-os ami 74 db-os.Én csak a dm-ben veszem a pelenkát.Gyűjtöm a pontokat és 25%-os kuponnal veszem a pelust.
2012. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Péntektől akciós lesz a Tescóban a Huggies.

Merem ajánlani nekem bevált.

10 kilósnak jó a 4-es, 4+ -ost csak estére szoktam használni, több pisit bír.

52Ft a 4

59Ft a 4+

2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Bocsi az offért!De egyszer én is vettem Huggiest.Minden éjjel cserélhettem a kislányom ruháját,mert állandóan kifolyat a pisi.

2012. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Huggies pelust 3-4 hónapos korában használtunk huzamosabb ideig, de nekünk nem volt jó akkor. 3-4 óránként kellett cserélni, mert mindig kifolyt a pisi belőle. Anno a lányomnak jó volt, tehát úgy tűnik, tényleg mindenkinek más válik be. Hónapokig használtuk a Müller saját márkását is, de mostanra annak a kapacitása is kevés lett, ezért vettem a Tescosat, és a Pampers Active Babyt. A Pampers olcsóbb (sárga csomagolású) pelenkája viszont szintén gyengének bizonyult. Arra jöttem rá egyébként, hogy hiába veszek olcsóbbat, még ha csak nappalra használjuk is, ha több fogy belőle, ugyanott tartunk anyagilag, nem beszélve a sok átöltözésről, mosásról esetleg... Mostanában már 3-4 pelus fogy csak naponta, így könnyebb a helyzet valamivel. NEm tudom, ti mit gondoltok, de olyan jó lenne, ha minden pelenkából lehetne 2-3 darabos mintacsomagot kapni (Müllernél van ilyen), akkor az ember tesztelhetné, és nem kellene kínlódni a nagy csomaggal, mire végre elfogy ha mégsem válik be. Persze biztosan ez is marketing: megvesszük, és csak elhasználjuk, ha már ott van belőle vagy 50 darab...
2012. jún. 27. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Lidlben kapható Toujours pelus vált be nekünk a legjobban.47 ft körül jön ki darabja.
2012. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 10 kilós, nekünk nappalra annyira nincs különbség a pelusok között, leginkább a Rossmannos Babydream-et szoktuk venni.

De éjszakára...már azt hittem, SEMMI nem fog beválni, mindig átázott reggelre mindegyik. Végül a Rossmannosból vettem 6-osat, az kellően körülfogta a hasánál is magasan és hátul is magasan.


Viszont most "véletlenül" Pampers Premium Care-t vett a párom, 5-ös méretet, ezt a fehér csomagút - és én most azt mondom: soha semmi mást nem fogok venni, mert ez egy csoda!:)) Magasan körülfogja, gyönyörű rugalmas az oldala, és ahhoz képest, hogy milyen vékony, lapos az egész pelus, iszonyú hogy mennyit kibír. Van hogy lefekvés előtt megiszik kisfiam 240 ml tejet, majd éjszaka még 200-at (ha fogzik akkor igényli), plusz még kaki is lesz reggelre, de sehol nem folyik ki, nem ázik át. És rájöttem, hogy így napközben is kevesebbet használok el, mint egy olcsóbb pelusnál, szóval lehet hogy a végén nem sokkal járunk így rosszabbul anyagilag.

2012. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!