Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy végre legyen...

Mit tegyek hogy végre legyen kakink?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 2 hónapos,és már 1 hete nemvolt kaki.

Szelek jönnek rendesen azzal nincs gond,de már aggaszt hogy nincs kaki.

Doktornő szerint ezzel nincs gond,de engem aggaszt.

Próbáltam kamillateát,láz mérőzést,popsi ingerlést,masszírt,és végül ma a vizet.Eddig semmi.

Nincs valami tanácsotok?

Előre is köszi


2009. júl. 8. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szopik akkor butaság piszkálni...

hasznositja az összes felvett táplálékot,és ez nem jelenti azt, hogy nehezebb lesz neki kakilni,mert ha nincs mit akkor miért nem hagyod????

A dokinő is mondta, hogy nem baj.

2009. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányomnak 2ésfél hósan 9napig nem volt kakija!Én is már a Lavolac szirupot is kiprobáltam!A dokinő azt mondta,hogy azért nincs széklete,mert mindent hasznosít a szervezete és nem marad salakanyag!Nem szabad hozzászoktatni ahhoz hogy segítséggel kakiljon,mert akkor a későbbiekben se fog tudni segítség nélkül!Ne aggódj!Ha nem puffadt a pocija és nem nyűgös akkor semmi baj nincs!


7ésfél hós kislány anyukája!

2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem azért egy hét már sok. Próbáld ki a tejcukrot esetleg a glicerines kúpot, hátha sikerül neki.
2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg adj neki Mecsek teát, vagy ánizsteát az segít neki kakilni.
2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Az én kisfiam is két hónapos és ugyanígy jártunk,csakhogy az egy hét után már azt mondta a dokink is,hogy nem szabad hagyni tovább,nehogy bélcsavarodást kapjon.Ráadásul az én babám már tiszta hiszti volt,csak erőlködött de nem volt eredmény.Én is kipróbáltam amiket te,de nem segített.Így aztán vettünk glicerines kúpot és egyharmad kúpot adtam neki.Öt perc múlva annyi kaki jött,h fürdethettük,de nagyon megkönnyebbült és utána sokkal jobban érezte magát.Azóta rendeződött a dolog.
2009. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

szia

most mindenki azt mondja, hogy nem baj es a szervezete mindent hasznosit es nem marad salakanyag stb. en egyszer doltem be ennek a marhasagnak, vartam turelmesen, a babamnak meg szorulasa volt(most mar egyertelmu) es vegul adtam neki egy glicerines kupot, na attol beindult es rogton az egesz elmaradt heti adag kirult(meg hogy nem volt salakanyag????!) es a babam megkonnyebbult. nekem gyerekgyogyasz kollegaim ajanlottak, hogy 2-3 naponta jo, ha van szeklete egy ilyen pici babanak es hogy nem lehet hozzaszoktatni a kuphoz, mert ha tud tojni, ugyis kimegy, ha meg eldugult, akkor ugyse. nekeunk szerencsere nem gyakori a dugulas, de ha elofordul akkor adok neki kupot.

sok sikert

2009. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.

Csak szeretném elkerülni a bélcsavarodást.

Néha látszik rajta hogy szenved,de szerencsére sokat mosolyog,így nagy baj nem lehet.

2009. júl. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!