Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet/érdemes bébikom...

Mikortól lehet/érdemes bébikompot használni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha lehet semmikor, mert többet árt, mint használ.
2012. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mi is megvettünk egy tök szépet,és utána hallottam csak milyen káros tud lenni.Úgy hogy elvan a dobozában,aztán ahogy lesz időm megpróbálom eladni.
2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Lehet: a gyártók szerint 6-8 hós körül, de mindenképp csak akkortól, ha már stabilan, egyedül tud ülni a baba.

Érdemes: soha. Rengeteg árthat, a legtöbb orvos sem ajánlja.

2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
ni s úgy gondolom, inkább ha lehet semmikor. Mióta unokaöcsémmel történt egy baleset, miközben a bébikompban ült, megfogadtam, hogy az én gyerekemnek nem lesz ilyenje.
2012. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval: Én is úgy gondolom...
2012. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Soha.
2012. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Soha.Nem egészséges!
2012. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

szerintem ha már a baba tud egyedül stabilan ülni, mászni, felállt már és lépeget is, akkor semmi kárt nem okoz ha napi 15-20 percet használja valaki.

de akkor már nyilván a babát nem érdekli :D

ördögi kör :) nálunk a padláson porosodik azóta, hogy megkaptuk, az orvosunk a lelkemre kötötte, hogy ne ültessem bele a fiam pedig ő időben csinált mindent, 6 hónapos korában már mászott, egyedül felült, én mégse mertem kockáztatni :)

2012. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Soha!

Nagyon ártalmas főleg, akkor amikor még nem állt fel egyedül a baba. Mert addig amíg nem áll egyedül, nem szabad bele rakni.

Nekünk nem volt, de nem is hiányzott. Leraktam a szőnyegre és ott lehet mászni , játszani.

Ha nem akarsz neki rosszat el is felejted a létezését.

2012. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkabb probald ki a jarassegito jatekokat:)


[link]


pl.


fiaimnal bevalt.15 es 12 evesek most mar,semmi karos hatasa nincs:)Persze csak akkor ha mar tud allni es lepegetni:)Kislanyomnak is szerzunk majd megint:)

2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!