Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik naprol a másikra változi...

Egyik naprol a másikra változik ennyit egy 3,5 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Már nagyon ki voltam merülve mert a kisfiam még minden éjszaka kérte a cicit 2-3 óránként. Erre tegnap éjszaka egyszer evett , utána is kérte de nem tudtam megszoptatni mert nem lövelt be a tejem, pedig tele volt a cicim. annyira nem is kérte ezek szerint mert nem volt nagy sírás, vissza aludt. Én meg jol bepánikoltam és voltunk tápszert iratni mert azt hittem, hogy éhezik a babám. Reggel 6-kor hozott a védőnő mert én szentül meg voltam győződve, hogy már orditás lesz az éség miatt. Ugye nem ehez vagyok szokva, hogy nem eszik. Mondanom sem kell, hogy nem kelett neki a tápszar. Majd haza értünk a dokitol és igazábol akkor kért csak enni 10-kor és szépen be is lövelt a tejem. Ma éjszaka megint csak 11 kor evett és reggel 6 után. Változhat ennyit egy baba ilyen hírtelen? Lehet én meg tul aggódtam az egészet? Már mondjuk nagyon nem bánnám , mert még mindig azt csináltuk mint amikor haza jöttünk a korházbol.

2012. jún. 28. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyik napról a másikra változott ekkorát. Lehet, hogy már korábban sem lett volna feltétlenül szüksége az éjszakai szopizásra, csak megszokásból kérte, vagy a közelségedre volt szüksége, és nem feltétlenül az éhség miatt sírt.

Nyugi, nem éhezik a babád, azt észrevennéd, akkor aztán tényleg sírna. :)

2012. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Így utólag már nekem is eszembe jutott, hogy lehet nem is akart ő enni. De mindig kérte a cicit és evett is szépen. De mostmár akkor csak vissza adom neki a cumit, be takarom megpuszilom, mert az éjszaka így is jó volt neki. Köszi a választ.
2012. jún. 28. 09:25
 3/6 A kérdező kommentje:
És ő is sokkal kipihentebb, még most kelt fel, játszik, visongat nagy boldogan. Még ennyire boldog sosem volt reggel mint most. Meg én is kipihentebb vagyok. Végre.
2012. jún. 28. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

(Első voltam.)

Örülök, remélem akkor mostantól könnyebb éjszakáitok lesznek! :)

2012. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én úgy veszem ki a szavaidból, hogy te tipikus "paraanyu" vagy, ne haragudj :)

lehet tényleg nem is cicire vágyott sokszor csak egy kis simire.


ezt a nem lövellt be a melled dolgot meg nem pontosan értem, ennyi idős babánál már nem lövell be 2-3 óránként, de nem is kell, ha tele a cicid akkor ki fogja szívni ha éhes, a kettőnek semmi köze egymáshoz, ilyenen ne parázzál

2012. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én nem nevezném magam paraanyunak, mindegy. Csak azért voltam most ilyan mert olyan még sosem volt, hogy 11 óra legyen a két evés között. A nem belövelés meg ugy értem, hogy kérte a cicit és hiába szívta nem lövelt be, tehát nem tudta kiszívni a sok tejet, mert volt benne rengeteg. És ahogy szívta és nem jött a tej elkezdett sírni és utána már be sem akarta kapni. Így már lehet érthatőbb vagyok. (Nem vagyok azaz orvoshoz szaladgálós mindennel, de most megilyedtem, hogy akkor mit fog enni. Meg az is volt a gond egyébként, hogy hétvégén tejlázam volt. Nagyon rosszul éreztem magam, mert iszonyu izületi fájdalmaim voltak. És olyn hülyén ment most ez az egész szopás. Nem akarta elfogadni a gyulladt cicimet. Ugyhogy most ilyen hullámvölgyben voltunk. De remélem mostmár minden rendben lesz.)
2012. jún. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!