Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki 1 hetes babával...

Volt aki 1 hetes babával esküvőre ment? Csak a templomi szertartásra meg esetleg a vacsorára mennénk

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények?
2012. jún. 28. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok: azt kihagytam, hogy azért irigyellek, ha neked lesz kedved menni! 7 napos gátsebbel, kialvatlanul, ezer melltartóbetéttel kitömve... :))) Én örültem, ha el tudtam menni végre hajat mosni. A másodikkal császár után már nem is részletezem. :) Szóval irigyellek :))
2012. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
A babát semmiképp ne vidd, de ha neked nagyon fontos ez az esküvő, és mindenképp szeretnél ott lenni, akkor talán megoldható, hogy a szertartás idejére (csak a szertartás idejére) rábízod apukára, vagy egyik nagymamára. Bár én egyhetesen nem adtam volna oda senkinek. :)) De ez így még mindig jobb megoldás, mintha vinnéd magaddal.
2012. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Biztos egy hetes akartál írni??? Nem is értem, ez hogy merült fel benned.
2012. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Nemár. Ha Te vágysz akkor kérj meg valakit, hogy vigyázzon rá, ha a kisbaba "megmutatásáról" van szó, akkor bőven ráér...
2012. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egyáltalán ilyen hogy jut eszedbe?
2012. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Dorka1978 ***** válasza:
100%

Az én kislányom 1 hónapos volt,mikor a húgom férjhez ment.Az esküvőre mentünk csak el.Igaz,végig aludta a szertartást,de így is nehéz volt.Mindenki őt leste,csodálta.Engem meg nagyon idegesített az a sok ember a picim körül.

Ha 1 hetes lett volna tuti,nem viszem sehova!

2012. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, hogy akinek az volt a véleménye, hogy nem jó ötlet 1 hetes újszülöttel esküvőre, és lakodalomba menni (az esküvő utáni vacsorát így nevezik, sorry), az le lett pontozva. Nem baj, akkor menj, vidd, és érezzétek jól magatokat! :D Hiszen a babának is ez az érdeke, és te, mint újdonsült édesanya, a rengeteg tapasztalatoddal biztosan jól döntesz... :))) Jó szórakozást neked, a picinek pedig...hát sajnálom szegényt! Mindenesetre nincs sok értelme mások véleményét kérdezni, ha már van sajátod, amihez tűzön-vízen át ragaszkodsz...
2012. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Én senkit nem pontoztam le.

A hüledező anyukákat meg sehogy sem pontoztam inkább.

1. Ez csak egy kérdés.

2. Aki már volt olyan helyzetben hogy nagyon szeretett családtag esküvőjére nem tudott épp elmenni, akkor tudja milyen érzés.

3. A családom minden tagja hivatalos nincs kire bizni kint egy percre sem.

4. A gyerekorvos megdöbbenésemre azt mondta elvihetem az esküvőre ezért eljátszottam a gondolattal (mi lenne HA rugalmas kendőben magamra kötném senki nem látná nem férne hozzá, szoptathatnám is stb), és feltettem a kérdést más hogy volt ilyen helyzetben.

5. Nem vagyok hülye, és látom hogy reménytelen ezért nem fogunk elmenni, de az ember az útolsó pillanatig még reméli hogy talán mégis valahogy megoldható és amúgy meg nem az első gyerekem.

2012. jún. 29. 14:42
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Figyelj, akkor próbáld meg, ha te jól vagy, és csendes, nyugodt a babád, akkor próbáljátok meg! Legyen készenlétben valaki, aki probléma esetén azonnal bepattan az autóba veletek, és hazavisz, és már nincs is semmi veszedelem! De legközelebb a kérdés feltevéskor írd ide ezeket a plusz infókat szerintem, mert így azért már másként hangzik a dolog... könnyebb tanácsot adni, ha az ember ismeri a körülményeket!
2012. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!