Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen babánk lesz?

Szerintetek milyen babánk lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az számít, hogy egészséges legyen, meg nem lehet megjósolni, de leírom szerintem milyen lesz, és ti is tippelhettek :)


Apuci:

Kékes zöld szem, fekete göndör haj, vastag száj, világos bőr, közepes, de határozott orr.


Anyuci:

Szürkés kék szem, szőke egyenes haj, pici kerek száj, pici orr, extra világos bőr.


Szerintem a baba:

Göndör barna hajú lesz, kék szemű kb ilyesmi:

[link]


Amúgy ez a baba nagyon édes, neten találtam, olyan mint egy hobbit gyerek :D


2012. jún. 28. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

fekete haj+ szőkés haj= nagy esély vörös hajú gyerekre


A sima haj a domináns.


2 gyerekünk van nekünk

1. sima hajú, barna szemű

2. göndör hajú, szürkés kék szemű, hasonló, mint a linkelt képed:)

2012. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogy milyen lesz a baba, nem lehet megmondani, a kettötök adottságaiból bárni is összejöhet.

Az egyetlen, ami elég valószinü, hogy a böre világos lesz, kivéve, ha valamelyikötök családjában van vagy volt sötétebb börü családtag.


DE!!! Javaslom, hogy ne keress "babamintákat", ne éld amgad bele, hogy ilyen vagy olyan lesz, mert garantáltan nem fog tökéletesen egyezni, és neked lesz nagy csalódás belöle. Mellékesen a haj és szemszin is változik az életkorral, meg a száj, orr formája is, gyerekként nem valószinü, hogy olyan lesz, mint felnöttnek.

2012. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első:

Vörös? :O mondjuk van benne valami, mert kiskoromban nekem is vöröses volt a hajam, apa meg fekete, anya szőke hajú :) Biztos nagyon aranyosak a gyerekeid :)


Második:

Nem élem én bele magam annyira, ne aggódj. Akárhogy fog kinézni én imádni fogom :)


Harmadik:

Légy szíves menj vissza a szex kategóriába, ne spamold tele a kérdésem. Ha nem tetszik, nem kell rákattintani, nem kell elolvasni, nem kell megnyitni a képet, és nem kell venni a fáradtságot írni.

:)

2012. jún. 28. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Sok függ a nagyszülőktől is.

Nálunk Apa: erős barna hullámos haj, zöld szem, fehér, nagyon szeplős bőr.

Anya: erős barna hullámos haj, barna szem, kreol bőr.


1. gyermek: barna göndör haj, barna szem, kreol bőr.

2. gyermek: vörös szögegyenes haj, zöldeskék szem, tejfehér bőr.

Szóval, amit dob a gép. Viszont az biztos, hogy neked Ő lesz a legszebb!

2012. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hű tényleg eléggé lutrinak tűnik :)

A kék szem biztos, mert mindkettőnk családjában csak kék szeműek vannak. Ha nagyszülőket vesszük 4-ből 2 göndör 2 egyenes. Ezért gondoltam, hogy göndör lesz, de ebben így már nem vagyok biztos :)


Utolsó:

Az tuti, hogy nekem ő lesz a legszebb :)

2012. jún. 28. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, ezen én is gondolkodtam, vajon hogy fog kinézni!

Párom szőke, gyerek korában vörös volt, szürkés zöldes barnás szem, én nagyon sötét, barna, inkább fekete haj, sötét barna szem.

Mindd kettőnknek egyenes haj.

Mindd kettőnk mamája fekete hajú, kék szemű, szerettem volna ilyen babát, szerintem nagyon szép a fekete haj, kék szem.



Erre, lányunk egyikőnkre sem hasonlít szerintem, göndör, közép barna haj, barna szem. Meg nem mondanák hogy a mi gyerekünk, mert nem az hogy kiköpött anyja, vagy apja.


A vonásai, a szeme, orra, álla, sem hasolnítanak egyikőnkére sem, viszont aki ismerte Dédmamámat, azt mondja kiköpött Bözsi néni!

Most hogy így vissza gondolok, rá tényleg hasonlít, ugyan az az arc forma, szem, száj, de még a stílusa is:)))


Szóval hetes iziglen vissza üt!

2012. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

1. vagyok.

Párom családjában csak barna szeműek vannak heted izig

Nálunk: barna, zöld. Egyedül, kizárólag apunak volt kék szeme. Erre a kislányom kék szemű lett. Hát nem volt nagy valószínűsége, de mégis.

2012. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mind a kettő lányomnál bejött amilyet szerettem volna :) Komolyan. Göndör hajat szerettem volna, zöld szemmel és göndör haja lett mindkettőnek.Bár mégcsak egyiknek zöld a szeme, a kicsinek még tengerkék, de én már látom benne a zöldet. (mindenki nevet, amikor mondom :) ) Ráadásul barnás a hajuk és a világos szemmel nagyon szépek. Nekem is az tetszett mindig, hogy sötét hajhoz világos, világos hajhoz sötét szem legyen. DE persze mindenhogyan tetszenének, mert az enyémek :)
2012. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen lehet. :)

Nálunk apa szeme színváltós (seszínű alapban, és ahogy éri a fény barna, kék, zöld, mikor milyen...), a haja vékony szálú világos barna.

Az én szemem barna, a hajam szintén, hullámos.


Mindkét fiunk sötét (majdnem fekete) hajjal született, a nagynak világos kék a szeme, erős szálú, egyenes, szőke haja van, a kicsi még kicsi, csak 4 hetes, de a haja töve neki is szőke már. :)


Viszont ismerősöméknél barna hajú, barna szemű, kreol+fehér bőrű szülők fiai lettek vakítóan fehér bőrű vörös hajúak. :)

2012. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. Most komolyan indokoljátok meg, hogy miért kellett lepontozni???? Mert sehol nem látom, hogy valamiben cáfolnátok, csak azt, hogy lepontoztatok. Leírtam, hogy nálunk hogyan alakult, ebben mi az ami nem hasznos? Nevetségesek vagytok, de nagyon!
2012. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!