Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is így alszik a gyereke?

Gabszem kérdése:

Másnak is így alszik a gyereke?

Figyelt kérdés
Kislányom születésétől kezdve szenvedősen alszik, sokat nyöszörög, meg dobálja magát. De mostanában keresztbe is fordul meg teljesen megfordul az ágyban nagy szenvedések közepette... Éjszaka többször át kell hozzá menni és helyrerakni ,mert van hogy azért kezd el sírni mert keresztbe fekszik és beszorul. Most lesz 5 hónapos.
2012. jún. 29. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az én babám születésétől kezdve úgy alszik el, hogy forgatja a fejét. Eleinte alig bírta, nagyokat nyögött, most már simán megy. Ő is forog a kiságyban, de még csak 7 hetes, egyelőre nem szorul be. Viszont ő pl. csak így alszik el, nem lehet vele azt csinálni, hogy felveszem, és úgy altatom, mert akkor nem tud úgy mozogni, ahogyan szeretné. A legnagyobb kajakóma után is megy a forgolódás, ő szerintem ezt szereti, legalább is úgy fest.
2012. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is forog a lányom állandóan. Ő 8 hós, de amikor először elkezdte nekem is az volt a "mániám" h vissza fordítsam, mert gondoltam én ugy kényelmesebb. De hát mindig vissza fordult. Sőt ő utált hason, és amikor megtanult hasra fordulni minidg megfordult, én vissza, mondván h utál ugy. Aztán egyszer hagytam, átaludta az éjszakát. azóta is ugy alszik. Szóval ha nem nagyon szorul be, akkor hagyd szerintem
2012. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Az enyém 4 hetes és kb. 1 hete csinálja, hogy altatós szopi közben elkezdi húzkodni, forgatni a fejét, na meg engem:) és mivel kicsúszok, elkezd mérgesen sírni. Így aztán eltart egy ideig, mire lenyugtatom és lefárad annyira, hogy végül bealszik.

Nem egyszerű, ha így alszanak, sok türelem kell hozzá...

2012. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!