Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a férje is öklendezik...

Másnak a férje is öklendezik (hány) a babája/gyereke kakijától?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem áldott meg ilyen apukával az ég. Az előbb tisztába tettem a fiaimat, már ha csak bekakiltak, és érzi öklendezik, mikor kibontottam a kicsi pelusát, odanézett, meglátta a kakiját és elszaladt hányni. Szó szerint.

Ha tudja hogy mindárt megyek, hozzá se nyúl a pelushoz, ha a lányom akkor kakil a bilibe, mikor pl fürdök, ki kell jönnöm. ?

Halálra röhögtem magam ma is rajta, annyit öklendezett, pedig már nem babák, 1,5 évesek az ikrek. (bár pont ezért büdi a kakijuk ugye, mikor anyatejesek voltak, még ki is cserélte)


2012. febr. 24. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem, de vannak ilyen emberek, akik rosszul vannak!

Nincs ezzel gond!:)

2012. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
:) Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. A férjem dettó ilyen. Ő is szokott szaladni... :)
2012. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
:):)szegény férjed, majd hozzászokik.
2012. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Pff... az enyém is ilyen. Amíg anyatejes volt a kisfiunk, ő is tisztába tette, de azóta nem hajlandó. Gyakran vigyáz rá, ha suliban vagyok, és volt olyan, hogy otthagyta a gyereket a pelenkázón, és kirohant hányni. :S

Valahol sajnálom, nyilván nem direkt csinálja, de néha felteszem a kérdést magamnak vagy neki, hogy mi lenne, ha én is ilyen lennék? Soha nem lenne tisztába téve a gyerek?

2012. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vegyen egy tiszta popsitörlőt, és törölje meg vele az orra alatti részt. Semmit nem fog érezni... :D
2012. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A férjem a száján vesz levegőt ekkor és így semmi baja nem lesz.

Nekem viszont az elején - ha szégyen, ha nem - volt, hogy rohannom kellett a wc-hez mert öklendezni kezdtem. Még jó, hogy a párom épp itthon volt..

Én eléggé érzékeny vagyok a szagokra. Mostanában is van 1-2 érdekes szagú széklete a lányunknak - éljen a hozzátáplálás :) -, de most már uralkodom magamon.

De, azért szerencsére eddig nem hánytam még le :))

2012. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
MÁr a popsitörlő szagától is rosszúl van. :-( Azért köszi a tippet. A pelenkázás ilyenkor rám marad, azt hiszem. :-)
2012. febr. 24. 21:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül, az én férjem is ilyen :)
2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha apa itthon van (sajnos ritkán) őt éri ez a dicső feladat :) Nem kicseszésből de én mindig akkor fogok bele valami fontosba :) Szerencsére ő állja a sarat :D
2012. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!