Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék/babahinta? Mikor,...

Pihenőszék/babahinta? Mikor, milyet?

Figyelt kérdés

Az első babával nem volt egyik se.

A nagyobbam most 20 hónapos, aug-ban érkezik a kistesó, és elgondolkoztam,hogy lehet be kellene egyet szerezni.


De tanácstalan vagyok. Pihenőszék vagy szobahinta. Elég a 9kg-ig használható vagy vegyünk olyat,amibe esetleg még a nagy is bele tud ülni??


2012. jún. 30. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt a Fp babahinta,tudod az a rezgetős meg hintáztatós "csodatalálmány" a fiam első alkalomtól kezdve utálta ha beleraktam,semmilyen funkciójának nem örült csak 4 hónapos korátol szerette a zenéjét,de akkor is vagy mellette feküdtvagy lefékezve volt a hinta:)

Szóval én nem vennék ha ujra kezdhetném 30ezer ki az ablakon egy kis zenélésért:) Vannak olyan babák akik szeretik de először majd probáld ki valahol,üzletbe vagy vmi hogy mit szól hozzá,bár hasznossab lenne egy olyan amibe még a nagy is bele ülhet!

2012. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Adamo hintánk van, már egész pici kortól lehet használni. Most 23 hónapos a kislányom és még mindig imádja.
2012. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fisher price hinta, lányom nagyon szerette.

Bele tettem, elringatta, volt a tetején körforgó amit nézegetett, próbálta megfogni, a zenéjére elaludt.

Később abban etettem, lehetett benne kicsit ültetni.

Szerintem jobb mint a pihenőszék, mert ez ringatja is, oldal irányba, vagy előre hátra.


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, imádja a lányom. 2az 1-ben. De sok kombináltat lehet venni.

2012. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok! 3as nekem is az volt és nem szerette a babám pedig esküszöm még én is szivesen belültem volna:)
2012. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekfüggő. A nagyobbik fiam imádta az Adamo hintát, jókat aludt benne, nem volt pihenőszékünk. A kicsi most két hónapos, nem igazán szereti a hintát, ezért elrobogtam és vettem egy pihiszéket, nem zenél (szerencsére) csak rezeg, meg lehet hintáztatni, ebben jókat alszik.
2012. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is FP 2 az 1-ben hintánk van, amit lehet rezgőre is állítani, vagy hintára is. Az én fiam imádja, a pocakfájós időszakot azzal vészeltük át. Ő a második fiam, rezgőszék fan, az első fiam meg inkább a hintafunkciót szerette. Mindkettő ebben aludt el, amikor fájt a hasa.


Mivel mindketten közel 4 kilóval születtek így a 9 kilós súlyhatárt 5-6 hósan már elérték, szóval nem sokáig használtuk. De annyi idősen már nem is kellet, mert a hasfájás addigra véget ért, ők meg szívesebben kúsztak másztak, mint üldögéltek a hintaszékben. A nagyomnak rendes hintája van, ajtófélfára tehető, amit saját maga tud lökni lábbal, azt szereti.

2012. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!