Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltétlenül kell pihenőszék,...

Feltétlenül kell pihenőszék, vagy "kiváltható" a hordozóval?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Kényelmesebb a pihenőszék, valahogy jobban fekszenek benne a babák.

Én vettem egy nagyon olcsó használt pihiszéket és egyáltalán nem bántam meg.

Amíg pici a baba, a hordozóban szinte eltűnik, míg a pihiszék kényelmes neki.

2012. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a másodikat nevelem fel nélküle, úgyhogy nem létszükség.
2012. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gyereknél nem volt, a másodiknál megváltás, hogy van. Szóval ez gyerekfüggő szerintem.
2012. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem létszükség, de nem is kiváltható egymással a kettő. A Lányom imádta a pihenőszéket, a hordozót viszont utálta. Utóbbi nagyon korlátozta a látását oldalra, míg előbbiből bármerre fordult, mindent látott, kellemesen rugózott benne és a játékokkal nagyon sokat játszott.
2012. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekfüggő. Na meg a babakocsikhoz tartozó hordozók nagyon kicsik, egy fél éves baba sokszor már nyomorog benne. Második gyerekemnek egy régi típusú Römer autós babahordozója van, jó nagy, 13 kilóig írják, de tényleg bele is férne addig (2,5 éves fiam is folyton benne ül, persze a lába kilóg :) ). A csajszi imádja, volt benne kivehető deréktámasz is. Napközben csak abban volt hajlandó aludni sokáig, most szoktatom ki belőle, mert nagyon melege van már benne, hiszen meleg a lakás is. 10 hónapos múlott :)

Abban is szoktam etetni, meg ha valami sos helyzet van, akkor belerakom és bekötöm, aztán a kezébe nyomok valami érdekeset :D

2012. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk pihenőszéket, mert a babámmal nagyon nem bírtam és gondoltam, hátha a pihenőszékben ellesz, amíg én pl. elmosogatok. Nem jött be... :) Viszont jó volt, mikor elkezdtem hozzátáplálni, mert azt raktam az ágyra és abban etettem, mivel étkezőnk még nem volt.

A hordozó sokkal szűkebb, zártabb, a pihenőszékben kényelmesebb a babának, ráadásul a háttámlája is dönthető. Nem egy ilyen hiper-szuper, zenélő, ringató pihenőszék csak egy egyszerűbb és nem bántam meg, hogy megvettük.

2012. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb a pihenőszék, viszont szerintem akkor van értelme, ha zenél vagy rezeg. Ha úgysem csinál semmit, akkor a hordozóra is tudsz akasztani játékokat.
2012. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordozót azt végül is az autóban történő utazásra találták ki,mint autósülés pici babáknak.Nem arra hogy otthon abban legyen,nem tesz jót a gerincének.Nem létszükség a pihenőszék,2 fiamnál nem volt,most a lányomnál is csak azért van mert kaptuk.
2012. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!