Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire es milyen babaruhak...

Mennyire es milyen babaruhak vannak learazva a tescoban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam akar 70%ig. Igaz ez? A nyari kollekciot mennyire araztak le? Azert kerdem, mert feleslegesen most nem utaznek oda :)

2012. jún. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam még én sem (kedden tudok majd bemenni) de a barátnőm szólt, hogy 70% árengedmény van és minden gyerekruhára állítólag. Gondolom, a nyári cuccokra is.
2012. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30-50-70 %.

Mindenféle ruhákra, téli-nyári, fiú-lány. Ki lehet fogni szuper kis darabokat. De nincs belőlük túl sok, az emberek elkapkodják, érthető módon :)

Érdemes menni, de minél előbb.

A Párom a Tescoban dolgozik...

2012. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szombaton voltam, gondoltam bevásárolok lányomnak, de így sem olyan olcsók.

Pl. 2 leggings 1800ft, nyári ruhácska 1750-2700ft,

2 sima egyszínű póló 1400, a mintás 2400, széldzseki 2000 Ft.

1000 alatt semmit sem láttam, így nem is vettem semmit.


Átmentem a turiba, 2 rövidujjút, egy halász, és egy kantáros rövid nadrágot vettem 1500-ért, teljesen szép újszerűek!

2012. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 leggings-et vettem 895ft-ért. Tudtam volna még ezt-azt venni, de most van mindenünk.:)
2012. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnap megnezem, teszek fel fotokat is!!!!!
2012. júl. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!