Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom tovább, teljesen...

Nem bírom tovább, teljesen kikészültem! V@laki írjon valami megoldást!?

Figyelt kérdés
2 és fél hós a babám. Második gyerek nagyon jó evő kisfiú volt a tej nem is volt neki elég 4 hetes korától. Már csak tápszeres de abból is bármennyit meg bírt enni. 18.-ám kapta az első oltását. Másnap reggel a nagyobbik torokfájással és lázzal kelt. 2 napra rá a kicsim nem akarta elfogadni a tápszert. Kihívtam a dokinőt aki szerint jelzés szerűen piros volt a kicsi torka is. Cataflamot írt. Azóta adom de semmi javulás sőt azóta jobban hortyog /születésétől fogva hortyog ha ébren van/. Visszavittem most csütörtökön a dokihoz mert már nagyon adta azokat a hortyogó hangokat főleg reggel. Írt a dokinő orrcseppet meg szemcseppet és azóta szívni is tudom az orrát jön is a dzsuva, de azóta mégjobban nem eszik. Úgy etetem ha alszik de ha ébren vagy félálomba van ordít ha a cumit megérzi. Már mindent próbáltam, ja és inni se akar semmit. Cumit cseréltem tápszert cseréltem már a teát is becukroztam ringatom de semmi.Nem nyel le semmit ha nem mély álomba van. Így sehová elmenni nem lehet mert mindig az etetés. Félek hogy rosszabbodik a helyzet és abszolút semmit nem fog elfogadni.
2012. jún. 30. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:(( Én mindenképpen visszamennék vele az orvoshoz ezzel a problémával,akár egy másikhoz;vagy kórház.Nagy baj is lehet,főleg ilyen melegben.Mindenképpen vidd valahova,mert kiszáradhat.Szerintem Te megtettél mindent,innentől kezdve szerintem az orvosokon a sor.Jobbulást a picúrnak!
2012. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a háziorvoshoz vidd, hanem egyenesen a kórházba :(
2012. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem akar lenyelni semmit mert fáj a torka, én keresnék másik orvost..
2012. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha rosszabbodik a helyzet elviszem de még egyenlőre megetetem vele az adagjait, úgyhogy nincs kiszáradásveszély, Hétfőn mindenképpen elviszem az orvoshoz, hátha kihúzzuk a hétvégét. Köszi a válaszod
2012. jún. 30. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el a gyermekorvosi ügyeletre, ott egy másik doki, hátha valami másik gyógyszert ír fel neki.
2012. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz csak egy kicsit hűljön az idő...
2012. jún. 30. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én felhívnám az ügyeletet biztos ami biztos. Amúgy Cataflamot csak 1 éves kortól lehet adni nem értem miért írta fel a doktornő, nagyon pici még a babád, szerintem kérdezz rá erre is.

Jobbulást!

2012. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem jól vagytok, ha nem eszik-iszik rendesen vidd kórházba, de ne fél nap múlva hanem AZONNAL! Egy ilyen pici baba ilyen nagy melegben könnyen kiszáradhat. Jobbulást a picinek!
2012. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a cataflam csepp a ludas? a lányom 20 hónapos volt mikor felírták neki és neki nem volt jó, ő zavart lett tőle, nem aludt. viszont a testhőjét levitte 35,4-re!
2012. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!