Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kiesett az 1 éves gyerekem...

Ma kiesett az 1 éves gyerekem a babakocsiból, mennyi idő múlva lehetek biztos benne, hogy nem lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Ez még semmi mert 2 órával előtte meg leesett a kanapéról. Tudom ez nagyon durván hangozhat pedig 1 karnyujtásnyira voltam,de megtörtént, a babakocsiba meg felált és pont jött egy gödör. Hát mostanába sokat ütődik amióta lépeget. Szegénykém....:(((((
2009. júl. 8. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 2 napig figyeld, ha nem fog hányni, akkor nincs baj. Ha viszont hány, kórház, mert agyrázkódása lehet.
2009. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az agyrázkódásos hányás minimum 15 perc, maximum 1 óra alatt megmutatkozik. De azért nem árt figyelni...
2009. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hányt evett 2x is azóta,nem dölöngélt,nem volt labilis a mozgása, sírt nagyon de utána ugyan úgy jó kedvel játtszott. Félek nehogy valami belső bibi legyen aminek nincs jele.
2009. júl. 8. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, meg később is előfordul ilyesmi. 2-3 napig figyeld, de ha eddig nem volt semmi akkor nemigen lesz. Három fiammal gyakran szaladunk röntgenre, mert elevenek ám nagyon. Ami fontos, hogy esés után egyből fölsír-e Ha igen akkor nem volt eszmélet vesztés. Ami gáz lehet, ha a pupillái nem egyformák, vagy nem reagálnak a világos-sötét váltakozásra. De nem hiszem, hogy nálatok bármi is lenne. Hányás az agyrázkódás jele. Hatalmas esést kibírnak komoly baj nélkül. Nekem utoljára egyikük az orrát törte el sikeresen ágyról leestében. Viszont agyrázkódása nem lett. S az orrával sem kellett csinálni semmit, mert nem mozdult el a csont. :) Kitartás!
2009. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A babakocsiban nekellett volna közni.De ezt mindenki maga döntse el.Figyeld öt,reméljük nem lessz baja.A lányom 17 hónapos,tegnapelött ö is leesett az ülögarnitúráról.Èn is megijedtem,de szerintem ö jobban...

gyre többet fog esni,pláne mikor majd szaladni is fog...

2009. júl. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam 1 hete leszaladt az ágyunkról. Mivel már fel tud mászni, azon akart rohangálni. De nem lett semmi baja. Nyugi, ha nem hányt és jókedvű meg még evett is, akkor biztos nincs baj:)
2009. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!