Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kaphat párnát a...

Mikortól kaphat párnát a gyerekem a feje alá alvásnál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
kb. 1.5 éves kora körül tettem nekik párnát de akkor is csak olyat ami puha laposabb párna így alszanak el de általában ezt is kidurják maguk alól alváskor
2012. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerria ***** válasza:

Minél később... párna nélkül egészségesebb a gerincnek...


Nálunk a családban, ahogy kikerültek a kiságyból, akkor kaptak egy vékony párnát (babapárnát), ami ha a feje alatt van, akkor sem emeli meg.

Nálunk hogy lesz azt még nem tudom, még csak 5 hónapos a kislányom

2012. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb. 15 hónapos volt, amikor becipelt az ágyába egy ikeás, 50x60-as, tök lapos, hason fekvőknek való (de tulajdonképpen felnőtt) párnát, és onnantól kezdve nem lehetett elrobbantani sem tőle. Nem rajongtam érte, de csak azzal tud aludni, úgyhogy mindenhová visszük magunkkal.
2012. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél később. 2-3 éves kor akörül, de akkor is csak olyat, ami csak kicsit emel a fején.
2012. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!