Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben ti is türelme...

Ebben a melegben ti is türelmetlenebb ingerültebbek vagytok a babátokkal?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kicsim akit mindennél jobban imádok, nagyon okos értelmes és egyébként jó baba. Bár az elmúlt hetekben elkezdte hogy ha mondom vmire hogy ne csinálja, azért is, meg néha akaratos. de hát ilyen egy gyerek! :) most ezt mondom! de sokszor (főleg ebben a melegben) olyan hamar felkapom a vizet és türelmetlen leszek - nem csak vele - hogy már nagyon rosszul érzem magam miatta! panelba lakunk éjjel is patakokba folyik rólam a víz, kialvatlanul, csurom vizesen ébredek. ez már idegtépő. közben folyamatosan izzadok hiába zuhanyzom állandóan. ha nincs program és a párom is dolgozik, kora délelőtt míg nincs 40fok lemegyünk picit, aztán már csak este 5-6 fele, ez is kiborít hogy itt vagyunk bezárva olyankor. de ma például lementünk sétálni, kavicsokat virágokat bogarakat néztünk, és észrevettem hogy szólok szépen egyszer hogy álljon fel vagy dobja el , ne vegye fel stb, aztán mégegyszer, harmadszorra meg már odamegyek és lendületesebben (nem erősen!) megfogom mert eldurran az agyam. annyira rosszul érzem magam ezek után!!! nem szeretném ha megutálna a kicsim :(
2012. júl. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem is ingerült, de qvára kivagyok. Két kicsivel... A nagy dacol, a kicsi utánozza, és ma is egyedül vagyok velük...

Fáj a fejem, és valahol baromira nem tudom elfogadni, hogy a játékdoboz minden darabja a földön, hogy a könyveket lepakolták... Bá, segítség:S

És hasonlóan működnek... Rossz kívülállóként nézni magam, amikor kiabálok velük, de néha ezt veszik már csak észre.

Ma már a nap folyamán párszor úgy fogtam vissza magam ne verjem el a nagyot, mert már megint ön és közveszélyes(kanapé karfáról ugrál a fal-ágy közé:S, persze a húga alatta)

Kitartást

2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
nálunk 30 fok van, folyik rólam a víz, főleg mikor még a gyereket is dajkálni, altatni kell. Néha úgy érzem elolvadok, nehéz ilyenkor türelmesnek lenni, de muszáj.
2012. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ingerültebb vagyok, meg valahogy nem fog az agyam. Nem bírom rávenni magam, hogy odaüljek játszani, hogy kitaláljak dolgokat, hogy lefoglaljam egész nap. Mert ugye be vagyunk zárva. De ő is csak a kanapén üldögél, pedig alapból nagyon mozgékony. Csak iszunk és döglődünk.
2012. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Off: erkélyre nem tudtok kirakni egy kisebb lavórt vagy ilyesmit? így anya is és baba is hűsöl miközben mégis a levegőn van:)
2012. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs erkély sajnos!!! :(
2012. júl. 1. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az erkélyt akartam javasolni. Mi ma először tettünk ki lavorban vizet és nagyon élvezte. Hát tényleg nem lehet idebent mit csinálni. Ha rossz idő van azért nem tudunk lemenni, ha meg ilyen, akkor azért. Úgy érzem folyton be vagyunk zárva. Ha kertes házban laknánk akkor biztos egész nap kint lennénk, ott annyira egyszerű lenne. Nekem amiatt van rossz érzésem, hogy 16 hósomat rászoktattam a mesére. Most ha itthon vagyunk egész nap Dórát kell nézni, mert ha nem megy a tv, akkor hiszti van. Beteg volt, itthon kellett lennünk és gondoltam berakom neki. Nézte, de azért játszott mással, de most meg már annyira csak a tv előtt van :((

Ma csak azért nem vagyok ingerült, mert a férjem végre itthon van, nem dolgozik.

2012. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!