Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha utálja a...

Mit csináljak, ha utálja a babánk a babakocsi mózes részét?

Figyelt kérdés

2 hónapos a Manónk, és abszolút lehetetlen vele a mózessel sétálni. Bevásárlások alkalmával a hordozóban szoktuk tologatni, ez max. egy-másfél óra, de a férjem szerint ettől több idő árthat a gerincének (ő orvos, nagyon vigyáz az ilyesmivel). Persze én is tudom, hogy ez nem jó neki, de máshogy egyszerűen nem tudunk sétálni. Mózesben volt már hason, oldalán, így egy picit tűri, de nem sokat, háton soha nem fekszik, csak ha játszószőnyegezik/kiságyban nézelődik, mert utálja, azonnal sír tőle. A babakocsiban ez hatványozottan jön elő.

Ha a hordozóban tologatom, semmi gond, tündérien mosolyog, nézelődik, néha szendereg picit, de láthatóan élvezi. Mit lehet ilyenkor tenni? Jelenleg már csak a teraszon szoktunk vele üldögélni, ilyenkor ő a pihenőszékében van (ehhez van spéci gerincbetétünk, plusz dönthető közel vízszintesbe)... Tudom, hogy a hordozó nem ideális a gerincének, de nem tudok máshogy kimenni vele. Hordozókendő/kenguru szintén kilőve, nem szeret felvéve lenni, csak úgy, hogy szabadon mozoghasson keze-lába....


2012. júl. 2. 10:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ó, volt itt hason, háton, csörgő orsozlán, csörgő polip, csörgő kulcs, ásványvíz, kézfertőtlenítő nézegetés, hason, háton, oldalán. :)


Apukájával kipróbáltuk, hogy finoman megemeljük, ez már "szakszemmel" is jó dőlésszögnek ítéltetett. :) Hátha bejön. :)))

2012. júl. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!