Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hónaposom csak joghurtot...

17hónaposom csak joghurtot hajlandó megenni, nagyon kevés gyümölccsel. Ti ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a hőség miatt van, sok gyerek nem eszik ilyenkor előírás szerűen. Hagyd, had egye amit akar. Az én 2,5 évesem is most krémtúrón meg banánon, gyümölcsön él. Minden nyáron ez van.
2012. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Joghurt és gyümölcs? Szuper, mert egészséges, és van benne kellő folyadék is.

Én nem aggódnék.

Persze idegesítő, ha nem olyan az étvágya, mint "kellene", de éhen nem fog halni, és szerencsére tényleg egészséges dolgot eszik.

Iszik eleget?

2012. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inni iszik. Csak úgy érzem nem eszik eleget(víz és tej ami sokat iszik). Bár kitudja, ha jól alszik, és du is sokat aludt.
2012. júl. 2. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj az én lányom is nagyon rosszul eszik pedig ő aztán nagyon jó étvágyú szokott lenni. Mind addig amíg eszik ne édesség (mármint süti csoki ropi és társai) addig szerintem hadd döntse el a gyerkőc mit szeretne enni.
2012. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!