Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá lehet valahogyan birni a...

Rá lehet valahogyan birni a kisfiam, hogy sétáljon többet? Inkább cipeltetné magát.

Figyelt kérdés
amikor tipegni kezdett,nem volt hajlandó a babakocsiba beülni,aztán pár hónap múlva,mikor elmúlt a varázs,már szivesen beült.most már nem hajlandó a játszótérig sétálni,azt akarja,h vegyem fel.múltkor végig orditott,mig odaértünk.pedig ügyes,jól megy,nem kövér.miért lehet?
2009. júl. 9. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem akar sétálni, már nem olyan vicces.

Amikor hisztizik, akkor vedd fel, de egyhelyben állva. Aztán tedd le. Ne vigyed egy métert se.

Ha nem juttok el a játszótérre, akkor nem lesz játszás és kész.

Felveszed, lerakod. Majd ismét, ha nagyon kéri. Lássa, hogy te ugyan szívesen felveszed, ha szeretné, de nem cipeled a seggét helyette...

2009. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, már biztos jól jár és nem "buli", hogy gyalog sétáljon egy meghatározott cél felé. Unja egy kicsit a sétálást. Nálunk is így van, az utcán cipeltetné magát, vagy babakocsizna, de a játszótéren persze már szalad, mintha sürgős dolga lenne. Hát tényleg szoktatni kell. Én azt tapasztaltam, hogy ha ráparancsolok, hogy jöjjön velem és mindig talpra állítom, amikor hisztizve leül/lefekszik a földre (mert nálunk ez a szokás...), akkor a következő sétánál már egy kicsit közreműködőbben áll a dologhoz. Szóval ne hagyd magad, egy kicsit légy szigorúbb, mert rákapnak a cipelésre. Sajnos nálunk is probléma ez, mert apa mindig cipeli, én meg mindig sétáltatnám.
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a probléma én orvoshoz vitten és kiderült hogy ludtalpas és bokasülyedése is van a doki a siesta cipöt ajánlota és mikor nagyobb lett a láb mérete kapot talpbetétet ami sokat segitet mert valoszinü hogy fájt a lába de mi ezt nem tudtuk mivel még beszélni se tudot én a helyedben megnézetném egy szakemberrel
2009. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget
2009. júl. 10. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!