Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koromgomba a csaladban,...

Koromgomba a csaladban, veszelyben a gyerek?

Figyelt kérdés
Anyosomekkal elunk, akinek koromgombaja van kezem es laban is, eddig nem tudtam hogy az az, mivel nekem hal"Istennek soha nem volt, azt hittem, hogy csak a sok kerteszkedestol mentek meg a kormei. Viszont egy ideje vettem eszre hogy a masfel eves fiamnak is sarga es vastag a kislabujjan a korom, muatattam a gyerekorvosnak, o mondta hogy az gomba:( Lehetseges, hogy anyosomtol orokolte? Cipot, zoknit csak ismerosoktol kaptunk es tudtommal egyik gyereknek sem volt ilyen gondja...A problemam az lenne hogy kellene ravezessem anyosomat arra, hogy valamit kezdjen a kormeivel, ugy hogy ne sertsem meg, megiscsak egy fedel alatt elunk, nem kell a harag meg a feszultseg, viszont feltem a fiamat:(...Raadasul most h ilyen meleg lett kikerultek a medencek az udvarra es amibe o furdik abba a gyerekek is bele akarnak maszni, eddig nem hagytam, de felek nem talalok mindig jo kifogast, h miert ne:(( nagyon bosszanto helyzet, o kellene eszrevegye magat,nem pedig en erezzem cikinek a dolgot helyette...Mit tegyek? SOS!
2012. júl. 2. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nehez megszabadulni tole, de tudtommal nem kezeli semmivel...
2012. júl. 2. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a férjeddel, hátha van valami jó ötlete. Esetleg meséld el anyósnak hogy a fiadnak ez a baja, emiatt nem engeded a vízbe, vagy csak ő megy be, viszont akkor senki más. Esetleg mutasd meg neki és mond el hogy ez fertőző, hátha magára ismer..
2012. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!