Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok?

Milyen pelenkát használtok?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám 4600 a súlya és egyszerűen kifolyik a combbikájánál a "nagy cuccos". Már akkor is gyorsan kicserélem neki ha éppen kaja közben vagyunk vagy után,mert ahogy kinyomja már jön is kifelé oldalt. Ezeket próbáltam eddig,mindegyikből van itthon,így felváltva próbálgatom de hiába: Libero, Pempers, Pempers premium, Pempers sleep&play, Sparos pelenka.
2012. júl. 3. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikből ki fog folyni. Pár hét és kevesebbet kakál majd, nekünk pampers premium és sima jó.
2012. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen méretet hasznàlsz? Lehet, hogy azt kellene vàltani..

Egyébként én Libero pàrti vagyok, nekünk ez vàlt be a legjobban.

2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az első pár hétben: mindenből kifolyt.


DM-est és Liberot használunk, mindegyik bevált.

2012. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,akkor csak most van így? Hát a legkisebbet használom,de van amelyik már 2-es azt is felbontottam kipróbálni,de abból is kifolyik. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 3. 10:52
 5/9 gabszem ***** válasza:
amikor ilyen kicsi volt, nem győztem öltöztetni, kifolyt a pisi is és a kaki is pedig nem olcsó pelusokat használtunk hanem már akkor is Pamperst meg Liberot. Ha már egyel nagyobb pelust fogtok használni az már jobb lesz. Az nálunk 12 órát is kibírt, mert a gyerek nálunk 2-3 hós korában este 9-től reggel 10-ig aludt egyhuzamban és sose ázott át.
2012. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohha az igen,hát akkor remélem nemsokára nagyobb pelus fog kelleni,bár hiába nagy baba,nem látszik rajta,nem pufi úgyhogy az még odébb lesz.. Jó alvókája volt akkor,nem semmi! :)
2012. júl. 3. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használok, szobatiszta vagyok már.
2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi Pine-t használunk, annak elég jó a nedvszívó-képessége.
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi problémátok van.... Én a leg egyszerűbb tesco-s pelust veszem és tökkéletesen jó. sose volt ilyen problémám h kifolyik a pisi-kaki nem szvíja be rndesen stb. jól fog, gumis, tényleg nagyon jó. Ráadásul ne csodálkozzatok ha a hiper szuper pelenkáktól még 4 évesen se lesz szobatiszta a gyereketek. Annó engem még anyukám textil plenkával pelenkázott, és 1,5 2 éves koromra szoba tiszta voltam. A mai gyerekek meg a szuperextrás pelusok miatt még 4 évesen is kell penekázni...
2012. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!