Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kicsi gyerekkel el merjek...

Két kicsi gyerekkel el merjek indulni egy lagziba?

Figyelt kérdés

6 honapós a kicsi 28 honapós a nagy

a férjem nem akarja elhagyni senkinél(szerinte jól el leszünk).Szerintetek?


2012. júl. 3. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vihetitek! Én a 2 hónapos lányommal voltam lagziban, nem volt gond.
2012. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez azon is múlik meddig szeretnétek maradni!
2012. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi esküvőre megyünk egy hónap múlva. Fiam 28, lányom 6 hónapos. :-) ha nem lesz hőségriadó, akkor bevállalom. Előtte megetetem a picit, ha gáz lenne, akkor kimegyünk a kocsiba. Utána hazavisszük és a kétévessel megyünk a vacsira. Utána max. 8-kor én a fiammal haza, apa marad bulizni. Nekem ennyi fér bele, ennél többb nem. :-)
2012. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 órától kezdődik a vacsora, gondoltam csak oda megyünk el, és olyan 12-1 ig maradnánk max.
2012. júl. 3. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:

A kicsi ha elfárad, tud aludni a babakocsiban.

A nagynak meg gondolom lesz társasága, más is viszi a gyereket, eljátszanak, eltáncolgatnak, elszaladgálnak!

Ilyen korban a nagy már élvezi az esküvőt, zene, tánc, süti torta!


Ilyenkor nem kell ragszkodni a napi ritmushoz, ha ebédre mentek, nem alszik délben, mert annyi újdonság van, majd elalszik este hamarabb!

Ha meg délutánra mentek, odafele alszik a kocsiban, és nem dől össze a világ, ha este nem fürdik, és fel lesz 10-11-ig!


Vigyetek a nagynak 1-2 kedvenc kis játékot, autót vagy babát amit szeret!


Lányom nagyon élvezi hogy a menyasszony hercegnő ruhában van, és rajta is hercegnő ruha van!


Itthon nem ül meg az asztalnál hogy szépen egyen, de ilyenkor étteremben fel sem kel, szépen megeszik mindent!

2012. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az út csak 5 perc lesz, nagyon közel van.
2012. júl. 3. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk a 3 hónapos kicsivel és 2 éves naggyal. Nem volt semmi probléma, a kicsi aludt vagy elvolt, a nagy rohangált. Az egyetlen kellemetlenség az volt, hogy mivel kimaradt a nagynak a délutáni alvás, este 8-kor kidőlt, és haza kellett jönnünk. De addig jól szórakoztunk.
2012. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nektek kell eldönteni, hogy felhőtlenül akartok-e szórakozni vagy babákkal lenni. Mi a hétvégén megyünk esküvőre. 1 éves a kicsink. Visszük magunkkal és amikor nem bírja, akkor a Mamikához visszük és Ő lesz vele éjjel. (persze mamika nagyon boldog) Mi pedig szórakozunk egy jót, mert mióta megvan a drágánk nem voltunk sehol. Jó lesz kiengedni a gőzt :) Szóval velünk jön is, meg nem is :)
2012. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!