Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tenni egy pici cukrot...

Lehet tenni egy pici cukrot és üveges citromlét 15 hónaposnak a teába hogy igyon valamit?

Figyelt kérdés
Pár napja keveset iszik, inkább csak éjszaka. Pickwick gyerekteát adtam neki ízesítés nélkül és vizet eddig, de nem nagyon akar inni. Nem szeretném hogy ebben a melegben baja legyen.
2012. júl. 3. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

mennyit iszik meg?


inkább gyümölcslevet tegyél bele

2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, 15 hónapos! Az enyém már mindent eszik iszik. A teát simán beízesítem barnacukorral és citrommal. Gyümölcsleveket csak igazit adok neki, de napközben vizet iszik, csak kajához adok neki vmit.
2012. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 1 éves kora óta limonádét iszik(megissza a vizet is,de abból csak keveset)Nem cukrozom agyon neki,de inkább ezt minthogy kiszáradjon ebben a melegben!
2012. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kb 220 ml tápszert reggel és vagy 100 ml teát ízesítés nélkül.
2012. júl. 3. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nagyon kevés ebben a melegben!

Adj neki frissen facsart gyümölcslevet,vagy Hippes teát,de egy pici cukrot is tehetsz a sima teába!

2012. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gyümölcslevet higítok, azt isszák az ikreim. 50 ml-hez kb. 100-120ml vízet adok. Imádják.
2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az tényleg nagyon kevés


Én gyümölcslevet adnék neki,vagy gyümilé+tea keverve(kubut imádta nekem teával elkeverve)

De tehetsz cukrot,citromlevet teába,bár számits rá,hogy izesités nélkül nem fogja már meginni

2012. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 10 hósomnak teszek bele pár csepp citromlevet (nem üveges, hanem én préselem a gyümölcs levét) + egy csipet cukrot.
2012. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat
2012. júl. 3. 14:18
 10/10 gabszem ***** válasza:
nyugodtan
2012. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!