Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben mennyi folyadék...

Ilyen melegben mennyi folyadék az amit minimum meg kell innia egy 15 hónaposnak esti-reggeli tápszeren kívül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen minimum, a gyerekek szervezete még tökéletesen jelzi, hogy mennyi folyadékra van szükségük. Fontos, hogy rendszeresen kínálgasd, de bízd rá, hogy aztán a végén mennyit iszik.
2012. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves. Ő a tejitalon kívül (3,5 dl) kb. 4 dl vizet iszik és eszik jó sok dinnyét. Azt mondta a védőnő, hogy ez bőven elég, az ételben is van folyadék. Kínálgasd, ha szomjas, úgyis inni fog. Mennyit iszik? Ennyi idősen kb. 2 dl vizet ivott meg a lányom.
2012. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs jártasságom, de nem kevés az a 2 dl? mondom hogy nem értek hozzá!mennyi a gyomor ürtartalma egy babának?
2012. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előtted lévő vagyok. Akkor még megivott kb. fél liter tejitalt és kapott tejpépet. Nem tudtam mit csinálni, kínálgattam, ennyit ivott:-(
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 hós. Nem tudom hogy mennyit iszik, mert mindig cserélgetem az ivópoharában a vizet frissre. De azt megfigyeltem, hogy ha pohárból kér inni, akkor sokkal többet megiszik. Így nála van az ivópohara, de mindig adok neki rendes pohárból is, esetleg pici szörppel, mert akkor még többet megiszik.
2012. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A gyerekorvosunk azt mondta, hogy napi össz 1 liter folyadék.

De kínálgassam sűrűn, úgyis inni fog, ha kell majd neki. :D

2012. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!