Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miben altatjátok a babátoka...

Ti miben altatjátok a babátokat éjszaka?

Figyelt kérdés
Mit adtok rá? És ha esetleg megy a ventilátor egész éjjel akkor betakarjam?
2012. júl. 3. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8 hós lányom rövid ujjú bodyban, kis zokniban alszik. Betakarni nem engedi magát, de nem is tenném. Tetőtéri szoba, néha 30 fok. A mi szobánk mellette van, nálunk tárva az erkély ajtó, nála nyitva az ajtó, és tőlünk megy be a levegő hozzá. Szerintem nem tenne jót neki a ventillátor, én is utálom ha rám fúj.
2012. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam. A peluson kívül nem adok rá mást, így is izzad rendesen. Mi nem használunk ventilátort, hanem kinyitjuk az erkélyajtót és a szobaajtót (még egy szobában alszunk), így is jár a levegő. Ventilátor mellett én max. egy textilpelust terítenék a derekára.
2012. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7hetes a kisfiam, egy szál pelusban alszik. Nálunk nem megy a ventillátor, egész éjszaka nyitva van az ablak, nem takarom be, és így is szakad a kis fejéről a víz. Panel, 10-dik emelet.
2012. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem baba már. De babaként egyszál bodyban (első nyarán 3-5 hónapos volt) . Ablak nyitva volt egy kicsit a hálóban. A többi helyen teljesen, így onnan jött ránk a levegő. Utána már 1,5 éves volt ugye, akkor már teljesen nyitva volt az ablak ahol aludtunk. Nem takartam be.
2012. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28 fok van éjszaka is. A 4 éves fiam egy szál alsónaciban alszik, 5 hónapos kislányomon pelus és egy spagettipántos trikó van, takaró nélkül alszik mindkettő. Az ablak az ő szobájukban nincs nyitva, a hálóban az ablak bukón van, az erkély ajtaja teljesen nyitva, így megy át hozzájuk némi levegő.
2012. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27 fok, 17 hónapos lányka. Rövid ujjú body és zokni. Hiába nem adtam rá, éjjel egy órát forgolódott. Zokni fel, és aludt tovább. Pedig nem is volt hideg a lába... Betakarni nem akarom, amgy is lehetetlen lenne, forgolódik és lerúgja.
2012. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
3 éves kisfiam egy szál alsógatyában, nyitott abláknál, és még így is izzad szegény
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Trikóban alszik és megy a ventillátor, különben nem tudna szegénykém aludni.
2012. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!