Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszógumi kérdés?

Úszógumi kérdés?

Figyelt kérdés
Egy év körüli babátokat milyen úszógumiba ültetitek? Nekünk van egy bébi beleülős, biztonságis, de annyira biztonságos, hogy kifejel belőle. Míg kisebb volt jó volt neki.Most már annyira szeretne vele menni, hogy amikor kihajol beleér a vízbe a feje. Nem tudom milyet vegyek neki ha megyünk a Balcsira.
2012. júl. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én is beleülőset veszek,a simához még kicsi, a karúszóhoz is.nekem eddig is kiborult belőle,sajna fogni kellett mindig.
2012. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi ilyen felfújható kisautót vettünk,ez is beleülös nem borult ki még soha,mivel a kormány nem igazán engedi. és már a negyedik gyerek használja a családban! :-)
2012. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is beleülős felfújható kisautó van, tavaly még nem borult ki belőle, amikor fél évesen vittük strandra, viszont a hétvégén már többször merült volna vele, ha nem tartom, mert annyira tép vele a vízben és még nem érzi igazán a határokat :-D Mi azt találtuk megoldásnak erre, hogy egy vízzel teli kislocsolót tettünk a háta mögé az autóba, így ha elveszítette az egyensúlyát a vízben kotorva, akkor is megtartotta hátul ez a locsoló :-D
2012. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ilyenünk van és szuper. jó "mély" a beleülős része mint egy kis pelus, és így azért kb mellig a vízben van.
2012. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

2012. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!