Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az espumisan cseppből menyi...

Az espumisan cseppből menyi ideig és mennyit szabad adni a csecsemőnek?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám,és napi 5 cseppet szoktunk neki adni este,mert nagyon nehezen kakil,vagyis nagyon nyöszörög amikor nyomja.Ti hogy adagoljátok?Meg az normális hogy két szopi között fennt van nagyon sokat?(2 óránként eszik) ami azt jelenti hogy megetetem 10 kor,és kb 11 nézelődik,aztán bealszik,és egy óra mulva kel.
2008. máj. 2. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eleinte infacolt adtam neki, majd kb 2 hónaposan nagyon fájt a pocija-ananászt ezzem-elvittem dokihoz. Akkor javasolta az espumisant Max napi 6 alkalommal 8 cseppet. De én csak kb háromszor adtam, úgy 2 hétig. Aztán nem adtam folyamatosan, nem fáj neki azóta se. Akkor adom, ha fáj és 5 perc alatt egít neki, addig meg maszírozom a pociját, meg tornáztatom.
2008. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként normális dolog sajna, hogy nehzen kakil. Még 15 hetesen is van hogy sírva kakil a lányom.De ez normális. Tornáztasd és maszírod a pocit, az segít.
2008. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!