Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 2 honapos babam sokat...

Baj ha 2 honapos babam sokat alszik?

Figyelt kérdés
Kb igy nez ki egy napi alvasunk: 6-kor ebred eszik 7 fele visszalaszik kb 10-ig utanna ebren van kb 11-1:30 ig es megint alszik olyan 14-ig aztan kb 16-19-ig akkor megyunk ki es a babakocsiba meg szunyokal egy egy 10 percet kb 21:30kor bejovunk furdunk eszunk es kb 23-23:30-tol reggel6-6:30ig alszik! ugyhogy kb 8 orat van ebren egy nap!Nem alszik tul sokat!persze vannak napok hogy alig alszik napkozben de altalab ilyen sokat alszik!
2012. júl. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Örüljünk neki, hogy ilyen sokat alszik! Az én babám is ilyen , igaz ő 3,5 hónapos. Gondolom nyugodt a te babád is.?
2012. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem! Örülj neki! :)

Az én fiam is ilyen, már 10 hónapos, teljesen normális baba, megy, próbál beszélni. Tehát szépen fejlődik.

2012. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én lányom ennyi idosen 20 órát aludt egy nap, aztán egyik napról a másikra áttért a 14 órára, ha ezt elore tudom, jobban kipihentem volna magam, most 8hós és van hogy csak 12 órát alszik egy nap. Élvezd ki, ki tudja késobb mennyit lesz ébren
2012. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!